Görseller Kocaeli Buluşmaları (Ana Başlık)

Şükürler olsun, patron sahalara dönmüş :halay:
Amin diyorum, inşallah biz de uçmaya başlarız , ben de çok özledim , olumsuz tüm gelişmelere inat , elbet yine uçacağız inşallah :rolleyes:
Neyse, şeytanın bacağı kırılmış , gerisi gelir nasıl olsa , sim dedin de Mehmed'im , o nasıl birşey di yav , hatırlayamadım da :laugh::D:RCKolik:

Yazdan kalma bir cumartesi daha boş geçmedik çok şükür, bugün yine sahalardaydık :thumbup:

İşin güzel tarafı Türker kardeşim uçmayı o kada çok özlemiş ki :laugh: hepimizden önce sahaya damladı :hoppa:

Güne ait 2-3 görselli sizlerle de paylaşalım istedik :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Abi sahada şarj imkanımız var mı acaba? Jeneratör falan varsa benzin falan alıp geleyim :D

Geçen hafta oldugu gibi bu hafta da Solaklara buluştuk. Hava tek kelimeyle harikaydı. Buluşmaya Omer, Taner abi, Murat kardeşim ve ben katıldık.

Bolca muhabbet ve aralarda uçuş ile güzel ve keyifli bir cumartesi geçirmiş olduk. Nasipse haftaya yine Arslanbey’ deyiz :)

Ohooo! Esas sen gittikten sonra eğlence başladı. ? Soğuk ama istikrarlı bir rüzgar başlayınca, uçuşların da tadı çıkmaya başladı. Bir uçtuk, bir uçtuk kırıp dökmeden, değme keyfimize... ☺ Ama saat dörtten sonra soğuk kendini hissettirmeye başlayınca, biz de beş gibi kaçtık.

Bugün Ömer ve Tamer abilerimiz sokağa çıkma yasağı başlamadan önce kaçıp, uçmak ve açılmak istemişler :thumbup:

Whatsapp'dan gönderdikleri resimleri ben de sizlerle paylaşmak istedim ;) Darısı bizlerin başına diyorum :D