Görseller Kocaeli Buluşmaları (Ana Başlık)

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

Ömer Erkan

RcFanatik
İlgi Alanı
Multikopter
Ömer abi bu uçağın birde çekeceği planörü olması lazımdı, o nerede :D :laugh:

Güzel buluşma olmuş %p :RCKolik:
Bir türlü güven verici bir uçuşu olamıyor @Türker Akgün . Havada sanki motor ara sıra tekliyor gibi. Geçen hafta da bir ara gaz verdikçe sağa yatar gibi geldi. Zor indirdim. İnişte ön dikmeyi tutan plastiği ve servo kolunu kırmış. :( Bakacağım bir ara.

Türker Akgün

Moderator
İlgi Alanı
Heli
Bir türlü güven verici bir uçuşu olamıyor @Türker Akgün . Havada sanki motor ara sıra tekliyor gibi. Geçen hafta da bir ara gaz verdikçe sağa yatar gibi geldi. Zor indirdim. İnişte ön dikmeyi tutan plastiği ve servo kolunu kırmış. :( Bakacağım bir ara.
Zamana ihtiyacı var belki ama onu görmek istediğimiz yer bir planörün önü. :laugh:

Biz bekleriz hazır olana kadar. :RCKolik:

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Dün biraz fazla ve ters yönden esen rüzgarlı ama kısmı güneşli bir günde buluşmamızı yaptık.
Buluşmaya ben, Taner abi, @Ömer Erkan , @Murat Ülger ve @Muhittin Şentürk arkadaşlarımız geldi.

Pek uçamasakta yerde bolca ayar ve muhabbet ettik :D Böylece haftasonunu hiç olmazsa bpş geçmemiş olduk ;D Fotoğraf çekmeyi ihmal ettiğim için ne yazık ki bu hafta hiç görselimiz yok :( :saygilar: