Görseller Kocaeli Buluşmaları (Ana Başlık)

Bu hafta değişiklik yapalım dedik ve Solaklara gittik. Esintili güzel günde @Mustafa Hacılar kardeşimiz oğlu Kerem ile bizleri ziyaret etti :hoppa:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mehmet abi çimleri helikopterle mi biçtiniz? :lollol::lollol::lollol::lollol:
Mehmet abi mısırları un yaptıysa bir dahaki buluşmada kuymak garanti gözüküyor. :lol: Adam boyu olmuşlar. :)

Keşke katılabilseydim ama denk getiremedim maalesef. :( Kerem'de ne güzel büyümüş, maşallah. :heartxf:

Hoş geldin dilekleriniz için sağ olun abiler. Özlemişim ortamı, gerçekten eksikliğini çok hissediyorum Kocaeli günlerinin. Nerde o eski bayramlar der gibi birşey oluyor. Kısada olsa, oğlan biraz problemde çıkarsa da yeniden buluşma ortamını tatmak güzel geldi.:saygilar:

1 aylık bir ara sonrası Solaklarda olmak güzel :heartxf:

Gayet güzel, keyifli bir gün geçirdik. Bu arada, günün etkinliği ise bilmem kaç dönüm mısır tarlasında Taner'in uçağı aramak idi. Uçağınızı sakın mısır tarlasına düşürmeyin, bulana kadar saatlerce içinde dolaşmak pek kolay olmuyor. Neyse ki bulduk, çok sevindik.:)

Güzelim uçağın kaputunu niye takmazsınız yahu?
Nazar değmesin, hep güzel kalsın diye!... :lollol: Hele bir doğru dürüst uçacağına söz versin, takacağız inşallah. ?

Arkadaşlar kusura bakmayın. Geçen hafta çektiğimiz kısa videolarımız vardı ama zaman bulup ancak yeni yükleyebildim ;)

@Ömer Erkan abimizin kalkış ve iniş videoları

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

@Murat Ülger kardeşimin geçtiğimiz gün yeni maiden yaptığı uçağı ile TOUCH and GO hareketi :thumbup: