Görseller Kocaeli Buluşmaları (Ana Başlık)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Bura tam olarak hangi mevkide acaba ? Kullanım için modelciler tamamen serbestler mi ? Her türlü model uçurulabiliyor mu ?

• Beğen
Tepkiler: Deniz Tanrıverdi
Bura tam olarak hangi mevkide acaba ? Kullanım için modelciler tamamen serbestler mi ? Her türlü model uçurulabiliyor mu ?
Burası Solaklar köyüne bağlı ortak hisseli bir köy merası. 10 yıl önce çok güzel bir yerdi ama ne yazık ki yapılaşma ve daha da önemlisi insanların mera alanında kendi parsellerine mısır ekmeye başlamasıyla saha elden gitmek üzere üstad. :embarras:

• Beğen
Tepkiler: Deniz Tanrıverdi
Mehmet abi evde aslan yatıyor kediler le oynuyorsun 😂

Hani ucmasa da arada getir sahanın havasını alsın zavallı logo 800 😁 Bizim de gözümüz bayram eder
Aslan sizlere ömür Ali. :lollol: Onu mumyalayıp rafa kaldırdım. :lol:

Bu devirde Logo 800 uçurmak için fabrikatör olmak lazım.:lol:

Selamlar üstadlar. Yaklaşık 4 aydır Kocaeli'deyim. Diyorum ki şu konuyu biraz coşturalım. Pandemi geldi, dolar fırladı kabul. Dolar konusu hala aynı olsa da pandemi yok çok şükür :) Oturup bi semaver çay, bi sandviç sohbet muhabbet güzel olur diye düşünüyorum. 450lik modeller kırılır, uçaklar havalanır falan. Biraz pervane kırarız :lol::lol: @kenan özendi hocamın açılışa özel maideni de varmış :D

Uçaklar için Solaklardaki sahayı da biraz adam etsek nasıl olur acaba? Bir sırt motoru vs varsa ben tüm sahayı biçerim, çöpleri toplarım :thumbup: Haliyle uçak uçuran, öğrenmek isteyen de gelmiş olur. Ne diyorsunuz abilerim :) @Mehmet Kucuksari @Ömer Erkan @Türker Akgün @Mustafa Hacılar @Muhittin Şentürk

Son düzenleme:
İyi olurdu @Ali Haydar GÖK . Lakin ben şu an Kocaeli'de değilim. Öte yandan, ot biçmeye falan da gerek yok. Biz zamanında çok biçtik. Ama, ertesi hafta gittiğimizde ortasında gübre yığını ile karşılaştık. Esas sorun, ekilip biçilen alanın artması ve uçuş yapılabilecek sahanın gittikçe daralması. İki taraftan geçen otoyol ve arkadaki fabrika da cabası. Mevcut haliyle gittiği yere kadar gidecek artık.

İyi olurdu @Ali Haydar GÖK . Lakin ben şu an Kocaeli'de değilim. Öte yandan, ot biçmeye falan da gerek yok. Biz zamanında çok biçtik. Ama, ertesi hafta gittiğimizde ortasında gübre yığını ile karşılaştık. Esas sorun, ekilip biçilen alanın artması ve uçuş yapılabilecek sahanın gittikçe daralması. İki taraftan geçen otoyol ve arkadaki fabrika da cabası. Mevcut haliyle gittiği yere kadar gidecek artık.
Abi olduğu kadarına şükrederiz. Gübreyi dökmedikleri taraftan inip kalkmaya çalışırız :D Önemli olan toparlanabilmek. Geldiğin zaman gideriz. Derdim 1 kere buluşma yapmak da değil. Eskiden hatırlıyorum hafta pas geçilmiyordu. Yine öyle olabilir...

@kenan özendi abimle beraber Arslanbey'de çok keyifli bir buluşma yaptık. Çayımız, kahvaltımız, abur-cuburumuz eksik olmadı sağolsun. Oraya bizden sonra yarı modelci yarı yarışmacı arkadaşlar da geldiler. Güzel hoş sohbetimiz oldu. Bir foto bir video ile ön bilgi vermiş olayım. Biraz edit vs sonrası video gelicek..

Helikopter sevdamın beni kamçılamasına dayanamayarak Kenan abimin tarotu bi havalandırayım dedim. Takla atar atmaz kuyruk kendini saldı. Arkası yarın diyelim...

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son düzenleme:
@kenan özendi abimle beraber Arslanbey'de çok keyifli bir buluşma yaptık
Vay be nerede ise 3 yıl olmuş Arslanbey’e gitmeyeli.:embarras: Doğruyu söylemek gerekirse sahanın bakımlı hali beni çok şaşırttı. :eek: Ben kesin küçük bir orman olmuştur diye düşünüyordum.:laugh:
Helikopter sevdamın beni kamçılamasına dayanamayarak Kenan abimin tarotu bi havalandırayım dedim. Takla atar atmaz kuyruk kendini saldı. Arkası yarın diyelim...
450 Tarot en zayıf yeri arka dişlisi. Bu dişlilerin kesin Align olanları ile değişmesi gerekiyor. @Mustafa Hacılar kardeşimden zamanında tecrübe etmişliğimiz var.

@kenan özendi arka dişliler Tarot markaydı değil mi ?

Hold çekip asfalt pistin üstüne bence sorunsuz bir şekilde indin diye düşünüyorum @Ali Haydar GÖK. ;)

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Hacılar
Vay be nerede ise 3 yıl olmuş Arslanbey’e gitmeyeli.:embarras: Doğruyu söylemek gerekirse sahanın bakımlı hali beni çok şaşırttı. :eek: Ben kesin küçük bir orman olmuştur diye düşünüyordum.:laugh:
Saha misler gibi abi. Sizleri bekliyor :)
Hold çekip asfalt pistin üstüne bence sorunsuz bir şekilde indin diye düşünüyorum @Ali Haydar GÖK. ;)
Abi şöyle bir video daha paylaşayım :lol::lol:
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol