Görseller Kocaeli Buluşmaları (Ana Başlık)

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Selam Arkadaşlar,

Bundan sonra özel ve kalabalık buluşmalarımız hariç, standard Kocaeli buluşmalarını tek başlık üzeriden sizlerle paylaşalım dedik :thumbup:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tarih : 15.11.15

Sabahtan oldukça kapalı ve çok az yağışla başladık güne. Sonra allahtan güneş öğleden sonra yüzünü biraz gösterdi de rahat ettik %p Türker kardeşim hariç tam ekip sahadaydık. Uçtuk, yedik, semaverde demlenen çayımızı içtik, kırımsız güzel bir şekilde günü noktaladık.

Günün en güzel uçuşları Erdeniz kardeşimizden geldi :halay:

Öncelikle bir kaç resim paylaşalım ;)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bunlar da Erdeniz ve Mustafa kardeşimizin uçuşları :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

[Görseller]: Kocaeli Buluşmaları (Ana Başlık)

Bravo arkadaşlar :bravo: , uçuşlar çok güzeldi , Aferin Erdeniz , baya baya invertler falan şahane olmuş ... :thumbup:
Mustafa , fbl güzel oldu herhalde , uçuş gayet rahat ve güzel geldi gözüme...... :thumbup:

Ellerinize sağlık , boş geçmemiş bir haftasonu ,daha ne olsun......... :halay:

• Beğen
Tepkiler: adnan_kaptan

Görseller için teşekkürler. Erdeniz kardeşimizin uçuşunu her gördüğümde bir tık ilerliyor maşallah[emoji106]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Maşallah Erdenizin performansı takdire şayan bu çocuk uçar bence :) :agreed: :agreed:

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Maşallah Erdenizin performansı takdire şayan bu çocuk uçar bence :) :agreed: :agreed:
mevlüt yılmaz' Alıntı:
Görseller için teşekkürler. Erdeniz kardeşimizin uçuşunu her gördüğümde bir tık ilerliyor maşallah[emoji106]

Sent from my iPhone using Tapatalk
Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Bravo arkadaşlar :bravo: , uçuşlar çok güzeldi , Aferin Erdeniz , baya baya invertler falan şahane olmuş ... :thumbup:
Mustafa , fbl güzel oldu herhalde , uçuş gayet rahat ve güzel geldi gözüme...... :thumbup:

Evet oncelikle hepinize cok tesekkur ederiz ve redeniz aynen dediginiz gibi cok hizli ilerliyor ve bunu nasil basariyorsa similatorsuz. Yapiyor ve gayet zor gunler beni bekliyor simdiden buyuk model alalim diyor.bakalim ilerleyen gunler neyi gosterir hayirlisi :RCKolik:

Yine coook buyuk keyif aldigim bir bulusma oldu ve genelde bulusmalari kacirmamaya calisiyorum cunki herbirinde daha fazla bilgi depoluyoruz ve kafamizdaki sorulara cevaplar buluyor ve kendimizi 1 adimda daha ilerlettigimize inaniyorum herkezin bu bulusmalara katilmasi lazim bence ve semaverde cay favorimiz oldu artik her bulusmada semaver sart. %p

Biraz üşümüş gibi bir haliniz var ama genede o sohbete deger :yuppi:

başlık hayırlı olsun, paylaşım için teşekkürler :)

kocaeli de soğumaya başlamış gibi, fotolardan öyle anlaşılıyor... adana iyiydi :D

Evrim SUTEL' Alıntı:
Biraz üşümüş gibi bir haliniz var ama genede o sohbete deger :yuppi:

Rasim Öztürk' Alıntı:
başlık hayırlı olsun, paylaşım için teşekkürler :)

kocaeli de soğumaya başlamış gibi, fotolardan öyle anlaşılıyor... adana iyiydi :D
Soguk olmasa da azicik serindi diyelim :laugh: :D

Çok güzel buluşma olmuş arkadaşlar. :thumbup:

İnşallah bir dahakine beraber oluruz. :RCKolik:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:

Sağol Hakan Abi, fbl gayet rahat diyebilirim. Daha alışma evresindeyim çubukluya göre tepkiler farklı oluyor zamanla oturtacağım tabi acele yok :laugh:

Buluşmaya gelince yine çok güzeldi her zamanki gibi.

Erdeniz babasının izinde süper uçuşlar yapıyorlar gelişim harika :thumbup:

Bende kocaelideyim. Hukuk fakültesi 3. sınıfım bu işe yeni başladım. Buluşmalara gelmek istiyorum nasıl ve ne şekilde haberdar olabilirim acaba? Sizlerden destek almam beni çok daha ileriye taşıyacak buna eminim :)

Fatih Yaşar Balaban' Alıntı:
Bende kocaelideyim. Hukuk fakültesi 3. sınıfım bu işe yeni başladım. Buluşmalara gelmek istiyorum nasıl ve ne şekilde haberdar olabilirim acaba? Sizlerden destek almam beni çok daha ileriye taşıyacak buna eminim :)
Ozelden cep numarami gonderdim Fatih :)

Mehmet bey sizi internetten de bayadir takip ediyorum tanismak istiyorum sizinle insallah bende numaranizdan size donup ilk bulusmada gelmek ve daim olmak istiyorum grupta :)

Nerede ise 1 ay sonra sonunda buluşma yapabildik. Sürekli yağış nedeniyle sahamız birazcık balçık olmuştu. Ama bu yine de bizi durduramadı tabii ki :laugh:

Videolar yarına inşallah %p