Görseller Kocaeli Buluşmaları (Ana Başlık)

Merhabalar Mehmet Bey Abi. Kocaeli İzmit'te yaşamaktayım. Aktif olarak hobiye devam etmekteyim. Desteğiniz için çok teşekkür ederim,memnun olurum. Bununla birlikte eğer yerine getirebileceğim şartları ihtiva ediyor ise üye de olabilirim. Mümkün müdür ?
Abi demen yeterli. Sen hele bir gelmeye başla, bir tanışalım sonra ayarlarız üyelik işini bir şekilde :)

Abi demen yeterli. Sen hele bir gelmeye başla, bir tanışalım sonra ayarlarız üyelik işini bir şekilde :)

Çok teşekkür ederim Mehmet Abi. Beni Onure ettiniz. iyi ki varsınız. Size ve Tüm forumdaş,hobidaş abilerime kardeşlerime sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Sizlerle tanışmak benim için şereftir. En kısa zamanda kısmetse sizlerle görüşme sağlayacağım. Sağolun varolun. :):)

Nerede ise 1 ay sonra çok şükür bu hafta sonu güzeldi de sonunda sahaya gidebildik :thumbup:

Özellikle öğle vakti hava resmen bahardan kalmaydı :hoppa:Bolca muhabbet edip, aralarda uçarak hasretimizi giderdik :yuppi:

Günüm süprizleri ise uzun bir aradan sonra Türker kardeşimi görmek, diğeri de Ömer abimizin heli uçurmaya başlamasıydı :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son düzenleme:
Nerede ise 1 ay sonda çok şükür bu hafta sonu güzeldi de sonunda sahaya gidebildik :thumbup:

Özellikle öğle vakti hava resmen bahardan kalmaydı :hoppa:Bolca muhabbet edip, aralarda uçarak hasretimizi giderdik :yuppi:

Günüm süprizleri ise uzun bir aradan sonra Türker kardeşimi görmek, diğeri de Ömer abimizin heli uçurmaya başlamasıydı :)
...

Kaç haftadır içim kararmıştı arkadaş! Havada iki tur, yerde iki kelam iyi geldi doğrusu. Bu arada, ben heli uçurmaya başlamadım. Yaptığım sadece uçuramamaya devam etmek. :lollol: