KomHavk - RCKolik Duvar Saati FINAL Sipariş Listesi

Arkadaşlar,

Geçen hafta Solaklardaki durumu sormak için muhtarı aradığımda, köydeki bir hayır cemiyetlerine beni de davet etmişti. Ben de davete icabet etmek gerek diyerek gitmiştim. Bu vesile ile Solaklar Muhtarlığı için yaptırdığımız saati de hepimizin adına kendisine verdim. Çok memnun oldu ve teşekkür etti.

Bilginize

Günaydın Arkadaşlar :saygilar:
Ben biraz kıdemlenmiş üyelerden biri olarak ,formda gördüğüm duvar saatlerinden talep etmek istiyorum 3 numaradan 1 ad %p
Hakan bey eğer yapılması mümkün ise :)p belkide başkalarıda isteyecektir ;)
Herkese hayırlı işler :thumbup:

Epey bir süre önce Aydın Bey'de KOMHAVK saatinden istiyordu.

Yeni üyelerimizi düşünüp acaba yeni bir sipariş konusu mu açsak :rolleyes:

İş yoğunluğu sebebi ile forumumuzda uzun bir zamandır aktif değilim ancak günlük okuyup çıkıyorum , Cemil bey bana özelden adresinizi, iletişim bilgilerini gönderirseniz , ilk fırsatımda seve seve yapar gönderirim... :saygilar:

Abi annem benim saate el koydu yani saatim yok artık :) liste oluşturulacaksa eklerseniz sevinirim :)

Muharrem ÖNELGE' Alıntı:
Abi annem benim saate el koydu yani saatim yok artık :) liste oluşturulacaksa eklerseniz sevinirim :)
Demek ki çok beğenmiş el koyduğuna göre :thumbup: Yenisi yaptırırız Muharrem yeter ki sen iste ;)

Yarın Hakan'a bir alo diyeyim. Bu aralar işleri biraz yoğundu çok şükür %p

Olmadı yeni üyelerimizi ya da daha önce yaptırmayıp şimdi isteyebilecek arkadaşları da düşünerek yeni bir liste oluşturalım :)