Konu silinebilir

AT9 RADIOLINK MODEL NO1 MODEL NO2 PROBLEMI

Keşke almadan önce sorsaydın ya da foruma bir göz atsaydın Gökhan :rolleyes:

Bizim kullandığımız Mode-2 ama sen Mode-1 almışsın. Şimdi bazı kumandalarda yazılımsal olarak bunu değiştirmek mümkün. AT9'da durum nedir, araştırıp bulman gerekiyor..

Aşağıdaki video sana fikir verebilir. Gerçi burada Mode-2'den 1'e geçişi anlatıyor. Sen tam tersini yapacaksın

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mehmet bey evet kullandigimiz hazir drone lar bile mode 2 hatalıyım arastirmadim. Neyseki simdi youtube mode2 to mode1 degistirme oluyo içi açılıp yer degistiriyor video buldum.
İcim biraz olsun rahatladı alismak zor olucakti :)

Iste bu video aynen tersini yapicaz bakalim ins olur saygilarr

kumandayi kullandiğinizda kullanimi ve verdiği his hakkinda bilgi verirmisiniz?
Birde gümrukte problem çikarmadimi ?

Aliexpressten aldim ve 19 gunde elime hicbir sikintisiz ulasti. Mode 2 alacaksin benim gibi yanlis alma.
S500 quad topluyorum şuan ürunler tamamlaninca yazicam foruma mutlaka bilgilendircem

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Aşağıdaki video sana fikir verebilir. Gerçi burada Mode-2'den 1'e geçişi anlatıyor. Sen tam tersini yapacaksın

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mehmet abicim yaptim ama daha deneyemedim parcalarim gelmedi daha deneyince yazicam foruma direk.
Öncelikle actim icini sağ jojstick teki %50 durmasi icin takilan yayi söküp sol tarafa taktim. Yazilimdan mode 2 ye gectim kumandanin ayarlarindan oldu sanirim :)

Gökhan KAYA' Alıntı:
Mehmet abicim yaptim ama daha deneyemedim parcalarim gelmedi daha deneyince yazicam foruma direk.
Öncelikle actim icini sağ jojstick teki %50 durmasi icin takilan yayi söküp sol tarafa taktim. Yazilimdan mode 2 ye gectim kumandanin ayarlarindan oldu sanirim :)
Büyük ihtimal olmuştur Gökhan %p

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Evet yapılması gereken oydu zaten.[emoji106]

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cihaz icindeki test bölümunden kontrolu sagladim ve oldu. Gaz sola (thro) gecti. Zaten kumandayi mode 2 yapma ozelligi olunca sikinti olmuyo sanirim

Gökhan KAYA' Alıntı:
Cihaz icindeki test bölümunden kontrolu sagladim ve oldu. Gaz sola (thro) gecti. Zaten kumandayi mode 2 yapma ozelligi olunca sikinti olmuyo sanirim
Aynen. Yazılımsal olarak mod seçme özeliği varsa sorun olmuyormuş. Bende geçen eski bir mod1 kumandayı mod2 ye çevirmek istemiştim ama yazılımsal olarak mod seçeneği yoktu öylece kaldı kumanda. Hayırlı olsun kumandanız

Kadir Kurt' Alıntı:
Aynen. Yazılımsal olarak mod seçme özeliği varsa sorun olmuyormuş. Bende geçen eski bir mod1 kumandayı mod2 ye çevirmek istemiştim ama yazılımsal olarak mod seçeneği yoktu öylece kaldı kumanda. Hayırlı olsun kumandanız
Kadir lehim işinden anlıyorsan çözümü var sağdaki throtle potansın kablolarini soldaki sticke taşıyıp onun konuşmasını da sağdaki stickesonra da yayı soldan iptal edip sağdakine takman yeterli.Eğer bağlantısı soketse yer değiştirmen yeterli.

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Kadir lehim işinden anlıyorsan çözümü var sağdaki throtle potansın kablolarini soldaki sticke taşıyıp onun konuşmasını da sağdaki stickesonra da yayı soldan iptal edip sağdakine takman yeterli.Eğer bağlantısı soketse yer değiştirmen yeterli.

Teşekkürler Celalettin abi. Kumanda benim değildi fazla kurcalamak istemedim tamamen bozmamak için :D kumanda sahibine söyleyeyim yazdıklarınızı