Lipo pil

@Mustafa Hacılar Bey aldığınız piller arasında rhino piller de varmı ? Kalitelerini merak ediyorum . Malum başka yerden pil alamıyoruz ordan alacağım 6s 2200mah pilleri . Gördüğüm kadarıylada rhino markalar mevcut o değerde .
Piller olmasada en azından alışveriş sürecine ait tecrübeniz bile lazım olcak bu dönemde .

@Mustafa Hacılar Bey aldığınız piller arasında rhino piller de varmı ? Kalitelerini merak ediyorum . Malum başka yerden pil alamıyoruz ordan alacağım 6s 2200mah pilleri . Gördüğüm kadarıylada rhino markalar mevcut o değerde .
Piller olmasada en azından alışveriş sürecine ait tecrübeniz bile lazım olcak bu dönemde .
Evet rhino 3S 2.200 mah 50C pil aldım 2 tane, önceden çok turnigy pil kullandım hep şişiyordu onlar C değerleri yüksek olarak kullanmadım onları, yıllar sonra tekrar rhino, turnigy gibi markalardan pil alıyorum umarım geliştirmişlerdir kendilerini ve yazan 50C değeri gerçektir. 43 -44 te kurtarır aslında ?

9 kasım da sipariş ettiğim piller bugün elime ulaştı. Kargoyu getiren arkadaş 39 TL almış, kargoyu hanım aldı o yüzden ayrıntısını bilmiyorum ama içinde vergi ve gümrük ücreti dahil diye düşünüyorum. Önemli olan pillerin sağ salim gelebilmesiydi benim için bu siparişle içim rahatladı en azından hala li po alabileceğimiz yerler var.:saygilar:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hızlı gelmiş. Senin adına sevindim. :saygilar::D
Nereden (satış sitesi) China Depo mu, ABD mi geldi?

Aliexpresten aldığım piller 8 kasımdan beri hareket görmüyor. İstanbul Atatürk'te görünüyor. Orda takıldı kaldı sanki. Hayırlı olsun pilleriniz. Darısı başıma :):D

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Hacılar
9 kasım da sipariş ettiğim piller bugün elime ulaştı. Kargoyu getiren arkadaş 39 TL almış, kargoyu hanım aldı o yüzden ayrıntısını bilmiyorum ama içinde vergi ve gümrük ücreti dahil diye düşünüyorum. Önemli olan pillerin sağ salim gelebilmesiydi benim için bu siparişle içim rahatladı en azından hala li po alabileceğimiz yerler var.:saygilar:
Hadi gözümüz aydın :thumbup:

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Hacılar
Al işte . Rhino 6s 2200mah lar EU da bitmiş . Hongkong'tan Türkiye'ye shipment yok .. OH OH OH . Kaldık mı ortada etsiz yahni gibi . Türkiye'de hobiyi bitirmenin yolu işte bu . Pil yoksa hobi yok . Şaka maka delirip kurucam lipo sitesi karsız satış yapmaya başlıcam hobi ölmesin diye . 6S ve üstü lipolarda sorun var gibi . Daha evvel bukadar uzun süre böyle bir sorun olmuşmuydu arkadaşlar ?

Al işte . Rhino 6s 2200mah lar EU da bitmiş . Hongkong'tan Türkiye'ye shipment yok .. OH OH OH . Kaldık mı ortada etsiz yahni gibi . Türkiye'de hobiyi bitirmenin yolu işte bu . Pil yoksa hobi yok . Şaka maka delirip kurucam lipo sitesi karsız satış yapmaya başlıcam hobi ölmesin diye . 6S ve üstü lipolarda sorun var gibi . Daha evvel bukadar uzun süre böyle bir sorun olmuşmuydu arkadaşlar ?
Sonunda hepiniz patlar motorlu uçağa geçeceksinizzz... Nihohahahaaaaa:lol:

Sonunda hepiniz patlar motorlu uçağa geçeceksinizzz... Nihohahahaaaaa:lol:
Nolcak @Sumer Yamaner abiciğim onuda yasaklarlar . Delinin biri çıkıp " ulan bunlar patlarmış yaaa " dese bitti işte . Benim biraderin büyükçekmece de bir tarlası var pist yaptırsam kaça mal olur diye bir araştırma yapayım:undecided: . Ne olur ne olmaz elimizde bir yer olsun :)