Lipo Pilleri Nerden Satın Alabilirim?

İlgi Alanı
Multikopter
Yapacağım 5 inçlik quadcopter için lipo pil alacağım. Bana önerilen lipo pil özellikleri 3-4s, 1500-1800mah, 50-100C ...

Fakat bu pilleri uygun fiyatta nerden alacağımı bilemiyorum. Aliexpress, banggood gibi sitelerden çok araştırdım ama neredeyse baktıklarımın tamamında ya ürün tükenmiş ya da Türkiyeye gönderimi yok diyor.

Bunları nerden alabilirim?

Yine de yurt dışından daha uygun fiyata getirebileceğimiz bir site yok mu?
hocam Tr'de oyuncak hobi de leopard piller var oraya göz atabilirsiniz. Yurt dışında cnhl var ama Tr'ye göndermiyor. Eğer yurt dışında bir tanıdığınız varsa onun adresine gönderebilirsiniz. Oda gelirken ya da başka bi arkadaşı eğer Türkiye'ye gelirse onunla sana gönderebilir. Şuan cnhl de 2200 3s bir pil 5 dolarda için çeki ile beraber 7 dolara geliyordu geçen gün baktım. Ya da sahibinden den herkes bu fikre sıcak bakmayabilir belki ama param güvende ile alırsanız iade şansı da olur oradan 2.el alıpta kullanaabilirsiniz. Ben bugün birisinden 680 tl'ye kargo ve komisyon ile 750 Tl'ye geldi 2800mah 40c 3s leopard power lipo aldım. Pilin fotosunu fln da istedim sağlam gözüküyor. Bana gelincede bir test edeceğim. Şayet kötü çıkarsa iade şansınız oluyor.Sadece bir öneri.

Yapacağım 5 inçlik quadcopter için lipo pil alacağım. Bana önerilen lipo pil özellikleri 3-4s, 1500-1800mah, 50-100C ...

Fakat bu pilleri uygun fiyatta nerden alacağımı bilemiyorum. Aliexpress, banggood gibi sitelerden çok araştırdım ama neredeyse baktıklarımın tamamında ya ürün tükenmiş ya da Türkiyeye gönderimi yok diyor.

Bunları nerden alabilirim?
Instagramda lipobatarya isimli kullanıcı lipo pil getiriyor şuana kadar 3 sipariş verdim üçüncüsü yolda gelmesi yakındır sorun yaşamadım tattu ve cnhl marka pil siparişi verebilirsin TR ye istinaden fiyatları da gayet uygun

Arkadaşlar yeni konu açmak istemedim bir daha aliexpresste bir satıcı buldum Türkiye'ye de gönderim yapıyor. Link:
AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! 183,04TL 26%OFF | 9IMOD 4S RC Lipo pil 14.8V 1800mAh 2200mAh 3500mAh 4500mAh 5000mAh 6000mAh 30C 45C RC araba tekne için RC T fiş ile