LOGO 800 Yeniden Sahalara Donuyor :)

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Yaşadığımız kırım sonrası modelimiz yeniden toplandı ve ayarları yapılarak hazır hale geldi %p Gerçi uçmasına 1 ay gibi bir süre var.

Bu süre zarfında üzerindeki satellite ve yeni ünitemiz NEO, GAUI X3'de test edilecek. Malum ne ben, ne de bu model 2. bir kırımı kaldıramaz :laugh: ;D

Yeni FBL Ünitesi - Vbar NEO, Yeni Palleri - Rail, Yeni Beyaz İniş takımı ve Yeni alternatif Canopy ile pistlere dönmeye hazırız :halay:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

[emoji41] yuppi dioruz. Kirimsiz ucuslar. Allah nazarlardan saklasin

HTC One M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ohaaa... rail paller de çok seksi :laugh:

Kyle Dahl ın kullandığı VTX pallere benzer bi yapısı var. Kırımsız uçuşlar abi :)

Üniteyi fotoda sabitlememiş olabilirsin dimi? Sanki hafif açılı durmuş ama belki fotodan öyle gelmişdir bana...

İnşallah böyle bi olay daha başına gelmez abi kırımsız uçuşlar

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallah diyelim arkadaşlar lütfen ;D

Rail de mi Funkey üretimi acaba? Form olarak Rotortech pallere çok benzettim ben. Rail için de hep övgüyle bahsediliyor forum ortamlarında. Güle güle kullan abi :)

Rasim abiye katılıyorum bende, ünite sanki hafif açılı gibi duruyor. Ayrıca mavili kepte hiç fena değilmiş Mehmet abi. güle güle kırımsız kullan inş. ;)

İnşallah bu son şanssızlık olur. Allah sahibine bağışlasın :)

Mesajlar ve temenliler icin tesekkurler arkadaslar :thumbup:

Oncelikle Rasim'in gozunden Yine bir sey kacmamis :D Uniteyi sokup Gaui X3 takdigim icin Heli uzerine gecici monte etmistim :)

Orjinal Sari-Lacivert Canopy oldukca hos %p Ama beni bilenlerin tahmin edecegi uzere Sahsi favorim Yine de Sari- Kirmizi olan :D

Pal konusuna gelince. Malum 800 sinifinda Cok secenek Yok ne yazik ki. Hakkini verecegimizden degil de sirf denemek icin $20 daha fazla verip almisken Rail palleri alayim dedim %p Ureticini bilemiyorum ama Emrenin de dedigi gibi yapi olarak Rotortech cok benziyor. Pallerdeki bu yeni uc seklinin nasil bir faydasi var bilemiyorum ama yeni moda bu herhalde ;D

Yeni canopy çok güzel olmuş %p

Hayırlı olsun Mehmet abi. kırımsız günlerde kullan. dünya gözü ile şu modeli görseydik iyiydi.

artık bu logo 800 den sonra goblin 570 i Rasime bir tur vermeye razı olursun... :lollol: :lollol: :lollol: :lollol: :lollol: :RCKolik: :RCKolik: :RCKolik:

Hadi hayırlı olsun abi, güle güle yaşa 800 le ikinci baharını ;D

Hayırlı olsun,kırımsız uçular dilerim...

Geç olsun ama güç olmasın Mehmedim...Maşallah....Çok alımlı ve güzel bir model , bir daha asla kırım görmez inşallah... :RCKolik: