Görseller Malatya Buluşmaları

Tepelerde karlar halen mevcutken hafta sonu bir ucus yaptım. Tepede goruntu sinyali oldukça azalsa da geri dönebildim. Dağa cıkmadan tepede gezmek fantastik. ☺️

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Ben dağ kısmına bayıldım :thumbup: Rica etsem modelin yakından fotoğraflarını ve üzerindeki elektronikleri paylaşır mısınız?

Tabiki

Zephyr 2 uçağına benzetmeye çalışarak ortaya çıkan bir model.

145cm kanat genişliği
OS Oma 3820 1200watt
9x6 apc prop
60-70A ESC ne taktığımı tam hatırlamıyorum. Üstünde etiketide yok :)
4s 8000 mah multistar 10c lipo
immersion rc 600mw vtx
matek f405 wing fc
arduplane 4.0.9
r9slim+ alıcı
bn880 gps
hero6
runcam racer5 fpv kamera
Alttada oldukça parlak yanan bir flaş strobe ışığı var..

Uçağı 4 yıl önce yapmıştım 2-3 ay öncesine kadar otopilotsuz uhf ile uçuyordum. Elime matek geçince buna taktım. Otopilotla daha güvenli açılmaya başladım.

Total 2kg civarı AUW..

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Çok güzeldi çekim müzik çok başarılıydı. Naçizane tavsiyem videonun başındaki anayol üzerinde uçmamanız, bir servo hornuna bakar kırım, doğabilecek mesuliyet bir ömür uğraştırabilir Allah korusun. Bu pilotaja manzaralar yakışır :saygilar::RCKolik::yuppi:

Çok güzeldi çekim müzik çok başarılıydı. Naçizane tavsiyem videonun başındaki anayol üzerinde uçmamanız, bir servo hornuna bakar kırım, doğabilecek mesuliyet bir ömür uğraştırabilir Allah korusun. Bu pilotaja manzaralar yakışır :saygilar::RCKolik::yuppi:
Doğru söze ne hacet? Haklısın kardeşim. Bazen insan dayanamıyor işte :)

Malatyalı hobicinin anı defterine bir video daha atayım. İlaç kutusundan yaptığım 80 cm lik bir zagi. Bilgiler videoda mevcut
Video ve özellikle girişteki teknik bilgiler harika, ellerinize sağlık. :thumbup: Ama ben en çok videonun ismine bayıldım.;D “Bedavaya model uçak” %p:heartxf:

• Sevdim
Tepkiler: Hakan Aras