Görseller Malatya Buluşmaları

• Üzüldüm
Tepkiler: Hakan Ülgenalp
Bir ara pistin uç tarafına doğru dökülen hafriyat görülüyor. O 3-5 kişi sarılın küreklere atın pist dışına diyecektim ama, öyle az buz değil gibi. Dua edin pistin orta yerine hastane yapmamışlar.

• Beğen
Tepkiler: Hakan Ülgenalp
Bir ara pistin uç tarafına doğru dökülen hafriyat görülüyor. O 3-5 kişi sarılın küreklere atın pist dışına diyecektim ama, öyle az buz değil gibi. Dua edin pistin orta yerine hastane yapmamışlar.
Aynen abi, öyle az bir şey koymamışlar :( Hayır benim anlamadığım o kadar yer varken neden asfalt pistin üzerine dökerler ki :angry:
Harfiyatı kaldırtamadık ama en azından yeni gelenleri durdurduk. Zaten 3-5 kişiyiz bakalım gücümüz pistimizi tekrar kazanmaya yetecek mi ::(

Bugün ki hobi uçuşumuz..
İnşallah dediğiniz gibi harfiyatın devamı gelmez. ;) Pazartesi sabahı kahve ve müzik eşliğinde uçuş videosu iyi geldi :heartxf::thumbup: Paylaşım için teşekkür ederiz, ellerinize emeklerinize sağlık :RCKolik:

Hayır benim anlamadığım o kadar yer varken neden asfalt pistin üzerine dökerler ki :angry:
Nesini anlamadın Mehmet abi? Bizim memleketin insanı güzel şeylerden rahatsız olur. Belli ki yetki sahibi bir ruh hastası orada uçak uçurulmasına tahammül edememiş.:mad:

Pistteki harfiyati iterek ötelediler. ?İtfaiye cagirip yıkattiracagiz. Bununla idare edecegiz artik
Harika bir haber :thumbup: İnşallah bir daha böyle aptallık yapmazlar diyeceğim ama pek de ümitli değilim ;) Sakin ve dinlendirici bir müzik eşliğinde yine izlemesi çok keyifli bir uçuş olmuş :heartxf::bravo: Paylaşım için teşekkür ederiz. :RCKolik: