Mardin Uçuşlarım

Bir buluşma olmasada ara ara burda helikopterin pasını atmaya uğraşıyorum. 450 yi tekrar toplayıp ayarları yaptıktan sonra bir kaç kontrol uçuşu yaptım. Artık olmuş gibi, o olmuşta biz paslanmışız uçmaya uçmaya ;D
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bir buluşma olmasada ara ara burda helikopterin pasını atmaya uğraşıyorum.
En güzeli ben konu başlığını “Mardin Uçuşlarım” diye değiştireyim kardeşim :)
450 yi tekrar toplayıp ayarları yaptıktan sonra bir kaç kontrol uçuşu yaptım. Artık olmuş gibi, o olmuşta biz paslanmışız uçmaya uçmaya ;D
Olmuş olmuş hem de şahane olmuş :thumbup: Model kendine geldiğine göre sendeki pas da kısa zamanda düzelir kardeşim %p

Bu arada ufaklık epey dillenmiş maşallah ? Fakat tam videonun son kısmında söylediklerini anlayamadım :D

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Hacılar
Tail wag var helide ! Biraz da sanırım gyro gain yüksek . Kuyruk rotoruna arkadan baktığınızda rotora giden dişli ile dişlinin soluna ince bir pul koyun . Ben tail wag sorununu öyle çözmüştüm . 1 yıl oldu bende uçurmadım tarot 450 mi . Pazar uçurayım sesini özlemişim :D

Bizimkisi eğlencelik uçuşlar, illa ki takla atacağım invert uçacağım hevesimde yok açıkçası. Ben heliyi havada göreyim yetiyor, zaten iki üç ayda bir anca oluyor oda napalım, arkada Kerem önüme koştumu koşmadı mı onu kolla falan derken uçtu kaçtı yapıyoruz işte.

Ayarlara gelince biraz daha uğraşmak lazım onuda fırsat buldukça tamamlarız artık. Yorumlar için sağ olun :saygilar:

En güzeli ben konu başlığını “Mardin Uçuşlarım” diye değiştireyim kardeşim :)

Olmuş olmuş hem de şahane olmuş :thumbup: Model kendine geldiğine göre sendeki pas da kısa zamanda düzelir kardeşim %p

Bu arada ufaklık epey dillenmiş maşallah ? Fakat tam videonun son kısmında söylediklerini anlayamadım :D
Sağ olasın Mehmet Abi, Kerem hiç susmuyor zaten. Videonun son kısmında yardım helikopteriii, yardım helikopteri diye bağırıyordu. İzlediği çizgi filmlerden öğrendi herhalde onu da ?

Sağ olasın Mehmet Abi, Kerem hiç susmuyor zaten. Videonun son kısmında yardım helikopteriii, yardım helikopteri diye bağırıyordu. İzlediği çizgi filmlerden öğrendi herhalde onu da ?
Vay demek “Yardım Helikopteri” mi diyordu :heartxf: Benim yerime o güzel yanakları bir sıkı ver kardeşim :)

Mardin den merhaba tekrar, buralarda elimden geldiğince kopmamaya çalışıyorum hobiden ayda bir , yılda bir ikide olsa daha güzel günler geleceğini umutla havalandırmaya uğraşıyorum dün öyle bir gündü tekte olsam bir kaç uçuş geldi elimden.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol