Mardin Uçuşlarım

Merhabalar Mustafa kardeşim çok güzel paylaşımlar yapmışssın ellerine sağlık ,yıllardır bende yalnız yaptım bu hobiyi
yalnızım demek rckoliğe haksızlık olur ,onların varlığı çok güzel birşey ,kırım için geçmiş olsun ,ben kırımlarda birazda sevinirim
bana iş çıktı diye parça beklemek ,kargo gelince heyecanlanmak onlarda güzel şeyler, selamlar ,:saygilar:

Mardin den merhaba tekrar, buralarda elimden geldiğince kopmamaya çalışıyorum hobiden ayda bir , yılda bir ikide olsa daha güzel günler geleceğini umutla havalandırmaya uğraşıyorum dün öyle bir gündü tekte olsam bir kaç uçuş geldi elimden.
Merhaba @Mustafa Hacılar kardeşim :thumbup: Aynen dediğin gibi her ay olmasa da aralarda uçmak hobiden kopmamak için şart kardeşim ;) İnşallah Mardin günlerinden sonra güzel günler seni bekliyor :)

Eline sağlık Mustafa,yalnız değilsin, ben de geçen hafta bir kaçamak uçuş yaptım ama video foto çekecek kimsem olmadığı için sessiz sedasız bir uçuş oldu.Aslında hobi devam isteği ölmedi ama,hayat şartları, ekonomik nedenler,yetmeyen zaman gibi nedenlere karşı iyi bile dayandığımızı düşünüyorum :saygilar::bravo:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bugünde 500 aldım çıktım ama bizim buralarda farklı bir hareketlilik vardı her zaman gittiğim alana gidemedim doluydu. Yol kenarında bir alan gördüm gelmişken burda pili bitireyim dedim, uzun zamandır yine uçmayan model 500, onda değil ama bende sorun vardı sanırım tedirginlikten sürekli gelen giden var mı diye bakmaktan pek kontrollü doyurucu bir uçuş yapamadım ama sağ salim indirmekte güzel. Uçmaya uçmaya unutmuşuz modelleri.:saygilar: