Mardin Uçuşlarım

Bunda sonra Mustafa kardeşim benim için taş fırın helicisidir. :lollol:

Bizim gibi tatlı su helicilerinin örnek alması lazım. :laugh:

Pallerin hiç yere değmesin kardeşim, süpersin. :thumbup:
Sağ olasın abi :)

Senin uçuşlarıda özledik sende ara ara özlemimizi gidersen harika olur :saygilar:

Bugün yanıma ustamı aldım çıktım bir kaç uçuş yapayım dedim, kısa da olsa güzel havada çok eğlenceliydi. Sevgili ustam eşliğinde yalnız uçuşta yapmamış oldum. :saygilar:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son düzenleme:
Bugün yanıma ustamı aldım çıktım bir kaç uçuş yapayım dedim, kısa da olsa güzel havada çok eğlenceliydi. Sevgili ustam eşliğinde yalnız uçuşta yapmamış oldum. :saygilar:
Ustada tam usta maşallah ? :heartxf: Paylaşım için teşekkürler kardeşim :thumbup:

Yıkılmadık ayaktayız ;D

Hava güzel olunca 450 yi kapıp çıkmak şart oldu. Üç pil havalandı, yeni pille de ilk denemeyi yapmış oldum, gayet iyiydi. Yalnız olunca video, fotoğraf fırsatı olmuyor pek, elden geldiğince devam :saygilar:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Mustafa Hacılar
Bugün yine fırsatı bulup uçuşa kaçtım hatta yanımda Bahar la Arın ı da götürdüm. Üç pili bitirebildik şükür.
Mardin in hava olarak güzel olduğu günler bu aralar, ne sıcak basıyor ne soğuk oluyor fırsatı mümkün olduğunca değerlendirmek istiyorum. Bir aya buralar yanar :saygilar:

Pek toz almış sayılmayız abi buralarda bir haftadır çöl tozlarından kurtulamadık. İki gündür havada yağış var azda olsa temizledi bende bunu fırsat bildim:lol:
Uçuşları pek konsantre yapamıyorum ya yalnız oluyorum ya da yanımda çocuklar oluyor onlara da göz kulak olmam gerekiyor bir taraftan. Uçuş alanıda çok müsait değil aslında işte iki arada bir derede gel - uç- kaç yapıyoruz. Alttan bazen kepçe, traktör geçiyor bazen koyun keçi sürüsü ? hal böyle olunca olan bu kadar.
Pillerde hala Kocaeli deki piller 500 de bayağı eskidi şarj verileri, iç direnç fena değil ama işte kafada soru işareti oluyor tabi, herşeye rağmen yine de keyifli oluyor, parmaklar stickleri hatırlıyor heli hala çalışıyor bende zehrimi atmış oluyorum :halay: birde kameraman eksiğimiz var tabi, sabit cep telefonu çekimi için kusura bakmayın aslında uçuşun büyük kısmı kamera açısı dışında kaldı. Ne yapalım maksat hobimizden kopmamak. Bir gün yine güzel ortamlara dönmek umuduyla devam... :saygilar: