Micro 150 Xxtreme (Blade 130X upgrade)

İlker Sönmez' Alıntı:
Modelin ayağını yerden kestik :) Sonra soft cut yaptı , pili bitmiş , tek pilin konnektörünü lehimlemiştim. Şimdi gece gece uğraşamayacağım , yarın test uçuşlarına ve pil rodajlarına başlarız :halay:
Süper haber :) skidler yerden kesildi ise bu is bitmiş demektir :) :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bugün ilk açık hava uçuşumuzu yaptık , 15 sn sonra bir sürtünme sesi ile kuyruk tutmayı bıraktı . Arka kuyruk palinin birini kırdık. Ön tork tüpü dilşlisi öne kayarak umrellayı sıkıştırmış muhtemelen. Dişliler sağlam , ön tt dişlisini yeşil loctite ile yapıştıracaz. İlk 15 sn içindeki uçuştan gayet memnun kaldım :)

İlker Sönmez' Alıntı:
Bugün ilk açık hava uçuşumuzu yaptık , 15 sn sonra bir sürtünme sesi ile kuyruk tutmayı bıraktı . Arka kuyruk palinin birini kırdık. Ön tork tüpü dilşlisi öne kayarak umrellayı sıkıştırmış muhtemelen. Dişliler sağlam , ön tt dişlisini yeşil loctite ile yapıştıracaz. İlk 15 sn içindeki uçuştan gayet memnun kaldım :)
Memnun kaldıysak sıkıntı yok Ilker hocam :thumbup: Inşallah yarın daha uzun bir uçuş olur %p Ama video bekliyoruz mutlaka ;) En az senin kadar biz de merak ediyoruz minik canavarın performansını :)

Video gelmedi :)

6 sayfa boyunca okudum... Sonra da Heroes, Chuck ya da Firefly izliyormuş gibi oldum... Hani uçuş videosu, hani bu konunun devamı ya da sonu :).

Ynt: Micro 150 Xxtreme (Blade 130X upgrade)

Video mu kim dedi. [emoji99] [emoji99] [emoji99]
[emoji48] [emoji48] [emoji48] [emoji48] [emoji48]

Pilot İlker SÖNMEZ saygılarla

Malum prodüksiyon büyük olduğu için. Vizyona gelmesi zaman aldı.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Pilot ilker sönmez saygılarla
Mükemmel
Ağlamak istiyorum sayın seyirciler, ağlamak :'( :'( Erhan'ım çok teşekkür ederiz, ellerine sağlık :thumbup: :bravo: :halay:

Ynt: Micro 150 Xxtreme (Blade 130X upgrade)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ağlamak istiyorum sayın seyirciler, ağlamak :'( :'( Erhan'ım çok teşekkür ederiz, ellerine sağlık [emoji106] :bravo: :halay:
Ne demek abi. Her türlü zorluğu yenerek koydum yayına.