MicroBeast & Beastx Flybarless : Detaylı Parametre Ayarları

Doğukan Ocak

RcFanatik
Web sitesi
www.facebook.com
İlgi Alanı
Heli
BEASTX Parametreleri ile ilgili olarak hazırladığımız videoyu ayrı bir konu olarak paylaşmak istedik.

Keyifli seyirler :RCKolik:

MANUAL :

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Video kullanılan manual

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ellerindeki, emeğine sağlık Doğukan :thumbup: :bravo:

Sayende Beastx ünite ayarı ile ilgili her türlü detayı öğrenmiş olduk :hoppa: :RCKolik:

Emeklerin için için teşekkürler Doğukan. Bi gün align süper combo falan alırsak, gönül rahatlığıyla üzerinde gelen üniteyi kullanabiliriz [emoji4]

HTC One M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emeğine sağlık arşivlik bilgi olmuş

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doğukan'ım, ellerin dert görmesin , gün gelir bir ihtiyacı olanın duasını alırsın. %p :saygilar:

Eline sağlık Doğukan' ım :saygilar:

Doğukan Abi, sana ne kadar teşekkür etsek azdır abi. Yabancı dilde anlatılan videolar bi sürü ancaq kendi dilim ile neredeyse aynı dilde olan TÜRKCE izlemek bam-başka bi duyqu :RCKolik:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Doğukan'ım, ellerin dert görmesin , gün gelir bir ihtiyacı olanın duasını alırsın. %p :saygilar:

Hakan abi, listede ilk yerde benim qaliba :laugh:

Eline sağlık Doğukan. :bravo: :bravo: :bravo:

Artık BeastX ünite varmış diye tereddüt etmeye gerek kalmadı. :thumbup:

Zamanında Align super combolarla gelen 3GX ünitelerde ciddi soru işareti oluyordu almak isteyenler için. :rolleyes:

BeastX kendini ispatlamış, yurtdışında çok fazla kullanıcısı olan bir ünite esasen. Artık forumumuzda sayende teknik desteğini verdiğine göre hiçbir sıkıntı kalmadı. :hoppa: :hoppa: :RCKolik:

Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim, ilk video tecrübem olduğu için bildiklerimi pek aktaramamış olabilirim. Hatalarım varsa affola.

Eğer kullananlar arasında problem yaşayan olursa çekinmeden benimle iletişime geçebilir. :saygilar:

Beastx'i öğrendikten sonra ayarlaması, ayar yapması, bilgisayar ihityacı duymaması vb. özelliklerinden dolayı herkesin tercih edebileceği bir ünite. %p

Teşekkürler Doğukan kardeşimize ellerine sağlık bende modelimin birinde Beastx kullanıyorum gayette memnumum tek sıkıntısı ya tel satellite ile yada alıcı ile kullanmak zorunluluğu var onun haricinde güzel ünite..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim, ilk video tecrübem olduğu için bildiklerimi pek aktaramamış olabilirim. Hatalarım varsa affola.

Eğer kullananlar arasında problem yaşayan olursa çekinmeden benimle iletişime geçebilir. :saygilar:

Beastx'i öğrendikten sonra ayarlaması, ayar yapması, bilgisayar ihityacı duymaması vb. özelliklerinden dolayı herkesin tercih edebileceği bir ünite. %p
Slmlar gerçekten çok güzel olmuş ve gayet net anlatım

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Arkadaşlar, üniteden electric governor modunu aktif edince motor gaz almıyor. Governor ı kapatınca durum düzeliyor. Bir fikri olan var mı?

Fikir cok da, biraz daha detay vermen lazim. Neler yaptin, neler yapmadin bilmeden 8-10 paragraf yazi yazarim, sana da yazik bana da ?

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Fikir cok da, biraz daha detay vermen lazim. Neler yaptin, neler yapmadin bilmeden 8-10 paragraf yazi yazarim, sana da yazik bana da ?

Selam, sorunu studioxm de governor sayfasında yer alan softstart kutucuğundaki tiki kaldırarak çözmüş oldum. Tabi bu çözüm sayılırsa. :)

Detay olarak, Microbeast PLUS ünite ve RCE-BL100A Brushless esc ile At9s kumandam s-bus üzerinden haberleşiyor.