Mikado LOGO 550sx Unboxing / Montaj / İnceleme

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Videonun tamamını az önce sıkılmadan zevkle izledim, ağzına emeğine sağlık Rasim :thumbup: Biraz uzun ama oldukça doyurucu bir video olmuş :bravo:

Burada küçük bir noktaya itiraz edeceğim müsadenle o da : "Arkadaşlar gerçi benden Goblin 570 bekliyorlar..." cümlesine olacak. :D
Hiç kimse senden Goblin beklemiyordu aksine tüm beklenti Mikado yönündeydi. Fakat sen montaj / fake :laugh: bir resim ile algı operasyonu yapıp ortalığı bulandırmaya çalıştın ;D
Lütfen bunu düzeltelim ve canım "Goblin 570" bu tür oyunlara bir daha alet etmeyelim :lol: :lol:

:lol: :lol:

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Yavaş gel dostum ;D
Bi goblinin costugunu gorelim de (zaten goruyoruz da hani bi seneye yarisalim da) sonra geceriz mikado ya :laugh:

Saka bi yana yakisir kardesime :saygilar:

Kardeşim goblinin coşup,coşabileceği o kadar. ;D Sana belki dunkandan sonra coşmamış gibi gelebilir çok normal olarak. ;D

Ama ben Teams pilot değilim , Teams pilot ben değil :laugh: Bizim aldığımız risklerin tümü cebimizden çıkıyor.Bu şekilde düşündüğün zaman fazla bile coştum bence seneye logo ile daha sakin uçacağım. ;D

Arda Erkan' Alıntı:
Kardeşim goblinin coşup,coşabileceği o kadar. ;D Sana belki dunkandan sonra coşmamış gibi gelebilir çok normal olarak. ;D

Ama ben Teams pilot değilim , Teams pilot ben değil :laugh: Bizim aldığımız risklerin tümü cebimizden çıkıyor.Bu şekilde düşündüğün zaman fazla bile coştum bence seneye logo ile daha sakin uçacağım. ;D
Şunu sana açıkça söyleyebilirim ki.
Senin ucuslarindan aldigim tadi, heyecani, adrenalini artik daha adı olan ne varsa Dunkan izlerken görmedim.
Neden dersen çok uçuk gelecek açıklamalarım belki ama o team pilot ve videolarini çokça izledigimden midir nedir hareketlerine alisik oluyoruz.
Fakat bizden birisi uçunca daha etkileyici ve gurur verici oluyor.

O yüzden soylediklerine katilmiyorum ;D
Senin ve makinelerinin yeri ayri :saygilar:
Merak etme logoyu da alsan yine hard ucarsin sen :laugh:

Zaten hard uçmayacaksan 700xxtreme alma. Ferrari firmasının yaptığı gibi, kiti elinden alırlar :p

Rasim Öztürk' Alıntı:
Zaten hard uçmayacaksan 700xxtreme alma. Ferrari firmasının yaptığı gibi, kiti elinden alırlar :p
:lol:
Dimi yani kardeşim :saygilar:

Rasim Öztürk' Alıntı:

Olur bir kaç kere uçsam hevesimi alırım zaten. ;D

Hayırlı olsun Rasim... Uçuşu çok kısa bir zamanda gerçekleşecek sanırım.

Mustafa Güney' Alıntı:
Hayırlı olsun Rasim... Uçuşu çok kısa bir zamanda gerçekleşecek sanırım.

Motoru da aldım fastladden... Midlandde beklettiğim bi sepetim vardı, esc out of stock olmuş :(

Acelemiz yok protos uçuyor.

Servo işine giremiyorum bu aralar... Lipo zaten kaf dağının ardında...

Rasim Öztürk' Alıntı:
Motoru da aldım fastladden... Midlandde beklettiğim bi sepetim vardı, esc out of stock olmuş :(

Acelemiz yok protos uçuyor.

Servo işine giremiyorum bu aralar... Lipo zaten kaf dağının ardında...

Allah yardimcin olsun valla kolay degil.
Cebleri sonuna kadar zorlamissin gibi görünüyor.

Rasim abi hayırlı olsun güzel bir model bende logo 700 2. Kez almayı planlıyorum hatta fastlad bugun %25 indirim yapmıs combosu 1400$ + kargoya geliyor dolar pahalı olmasa tam fırsatı aslında

Diyordum 1 saat içinde stoklar tuketmişler :(

cengiz okkalı' Alıntı:
Rasim abi hayırlı olsun güzel bir model bende logo 700 2. Kez almayı planlıyorum hatta fastlad bugun %25 indirim yapmıs combosu 1400$ + kargoya geliyor dolar pahalı olmasa tam fırsatı aslında

Eyvallah Cengiz, bugün gördüm ben de... Aslında herşeyi böyle ayrı ayrı alınca benim de belki oraları bulacak masraf...

Ama buzdağının sadece görünen yüzü o fiyat... Lipoları çifter çifter hesaba katınca ve kırım masraflarını düşününce insan yine biraz temkinli yaklaşıyor :D

Yine de bence güzel fiyattı, mail akşama doğru geldi (16.53), şu anda bakıyorum (18.59) stokta yok. Tek kalana %25 güzellik yapmışlar belli ki :)

Rasim Öztürk' Alıntı:
Eyvallah Cengiz, bugün gördüm ben de... Aslında herşeyi böyle ayrı ayrı alınca benim de belki oraları bulacak masraf...

Ama buzdağının sadece görünen yüzü o fiyat... Lipoları çifter çifter hesaba katınca ve kırım masraflarını düşününce insan yine biraz temkinli yaklaşıyor :D

Yine de bence güzel fiyattı, mail akşama doğru geldi (16.53), şu anda bakıyorum (18.59) stokta yok. Tek kalana %25 güzellik yapmışlar belli ki :)

Aynen abi o yonden seninki tek pil olması buyuk avantaj bakalım merakla bekliyorum test ve ucuş videolarını

Hayirli ugurlu olsun rasim allah utandirmasin :)

Kirimsiz gunlerde kullan ins

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Videoda kuyruk palleri dandik demiştim ama pek de değilmiş. Helifreak geziniyordum öylesine, kitler eskiden beri EDGE pallerle gelirdi artık SWITCH ve ROTORTECH ile gelenler de varmış. Kuyruk palleri edge olmayınca ve çıkan markayı da tanımayınca önyargıyı yapıştırdım :laugh:

Rotortech pallerle geliyor. Edge kadar şık değil ama çok dandik de değil...

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol