Mikado LOGO 600sx Unboxing / Montaj / İnceleme

Güle güle kullan,hayırlı olsun :halay: :halay: :halay:

Güle güle kullan Rasim, ben akşam topladım modeli senin yerine, servoları getir de bugün uçuralım bu kuşu :p

Rasim, hayırlı uğurlu olsun. Kırımsız uçuşlar dilerim.

Bu arada alet çantanın içinde devamlı bulundurmanın faydalı olacağı bir cihaz buldum. Modeli değil ama cüzdanını tamir edebilir :D.
[attachimg=1]

Ekli dosyalar

• sirt-kasima.jpg
    sirt-kasima.jpg
    14.4 KB · Görülme: 168

Hayırlı olsun Rasim abi, kırımsız uçuşlar dilerim %p

Böyle herkeste olmayan farklı modelleri sende görmeye alıştık artık ;D

Hayırlı olsun Rasim hocam , Align'dan başka kuşlar da var demek ki :D

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Hayırlı olsun Rasim, güzel günlerde hatasız kazasız keyifle uçur.

Teşekkür ederim Tevfik abi, mayısta eskişehir buluşmasında sahada ;)

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Hayırlı olsun Rasim , güzel günlerde kullan ve kırımsız uçuşları olsun inşallah...
Bu arada , 500 sınıf üstü bana ters diyordun , bu önyargıyı da kırmışsın

Teşekkür ederim Hakan abi, olaya yaklaşımım tamamen ekonomik odaklı. Yoksa bir önyargım yok hiçbir boyuta karşı... Ve hiçbir modele karşı (goblin dahil :D )

mevlüt yılmaz' Alıntı:
Rasim hayırlı olsun güzel günlerde kullan inşallah

Teşekkür ederim Mevlüt abi, uzunca bir birlikteliğin ilk adımını attım :)

Türker Akgün' Alıntı:
Rasim hayırlı uğurlu olsun. Forumun filoya bir renk daha katıldı.
Bence model tam senlik, özellikle renkler falan tam isabet olmuş. Plastik frame'i çok sevdim.

Teşekkür ederim Türker abi, çok renklilikten yanayım. Modeli de 2016 için düşünüyordum biraz öne çektik buluşma tarihini :)

İbrahim HOPA' Alıntı:
Rasim abi hayırlı olsun . Güle güle uçur

Teşekkür ederim İbrahim ;)

Nesimi Sakmak' Alıntı:
Rasim'in gözlerinin içi gülüyor. Bu gözleri benim ufaklığa yeni oyuncak aldığımda çok görüyorum. Umarım hep böyle neşeli olursun. Yeni model de hayırlı olsun. Kırımsız uçuşlar....

Genel halim böyle Nesimi abi ;) Teşekkür ederim.

fatih yıldırım' Alıntı:
Rasim hayırlı olsun
Formu takip edemiyorum bu ara senin msh ye ne oldu?

MSH duruyor Fatih, onunla birlikteliğimiz seyirlik değil, ömürlük :) Teşekkür ederim.

Ali Bülent MESGUTLU' Alıntı:
Güle güle kullanın, bol kırımsız uçuşlar .

Teşekkür ederim ;)

İlker Sönmez' Alıntı:
Hayırlı uğurlu olsun , bende ilk logomu helicommand aldıktan sonra almıştım. Cesaret geliyor insana.

Teşekkürler İlker abi, elde tek Bavarian var. Bilmiyorum ünite işini ne şekilde yapacağımı... Şimdilik protosta duracak. Logo uçmaya hazır olunca ona geçecek. O ara protos ne yapacak bilmiyorum :) Bi spirit yakışır ona da...

Özkan Çıkıkçı' Alıntı:
güle güle kullan yakışır kardeşime

Teşekkür ederim Özkan abi, ben henüz yakışmıyorum modele ama çalışmalarım sürüyor :)

Mordo Ortasi' Alıntı:
Güle güle kullan,hayırlı olsun

Teşekkür ederim Mordo abi, yeni bir heyecana girdim, hayırlısı bakalım :)

Emre Kaman' Alıntı:
Güle güle kullan Rasim, ben akşam topladım modeli senin yerine, servoları getir de bugün uçuralım bu kuşu

Teşekkür ederim abi, zahmetten kurtarmışsın beni :laugh:

Zafer SAHIN' Alıntı:
Bu arada alet çantanın içinde devamlı bulundurmanın faydalı olacağı bir cihaz buldum. Modeli değil ama cüzdanını tamir edebilir.

Teşekkür ederim Zafer abi, alet de çok faydalı olacaktır ayrıca :D

Kemal İplikçioğlu' Alıntı:
Hayırlı olsun Rasim abi, kırımsız uçuşlar dilerim
Böyle herkeste olmayan farklı modelleri sende görmeye alıştık artık

Teşekkür ederim Kemal, dediğim gibi renklilikten yanayım :) Bu da güzele benziyor...

Mehmet ÖZER' Alıntı:
Hayırlı olsun Rasim hocam , Align'dan başka kuşlar da var demek ki

Teşekkür ederim Mehmet, çok kuşlar var aslında da işte zamanla çeşitlenecekler demek ki... Buna katkı sağlamaya çalışıyorum kendimce...

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
hayırlı olsun kardeşim, güzel günlerde zevkle kırımsız uçuşların olsun. Sayende Protos sonrası farklı bir modeli daha yakından inceleme imkanımız olacak.
Fakat video söylediğin bir noktayı es geçemeyeceğim : Emin ol video söylediğin gibi bir gün sen de mutlaka bir Goblin alacaksın

Teşekkür ederim Mehmet abi, aykırı çizgimde ilerlemeye devam ediyorum :laugh:

Videoda iyi demişim, 2050 mi 2070 mi olur bilmiyorum artık ;D Bi tur alırım ama senden :p

Hayırlı olsun şimdiden .Kırımsız uçuşlar dilerimm.

Zafer SAHIN' Alıntı:

Bu arada alet çantanın içinde devamlı bulundurmanın faydalı olacağı bir cihaz buldum. Modeli değil ama cüzdanını tamir edebilir :D.
[attachimg=1]
Her modelciye lazım olan bir şey bu Zafer Bey:halay: Hemen "Modelcinin Takım Çantası" konusuna bunu da ilave edelim :lollol: :lol:

cengiz okkalı' Alıntı:
abi hayırlı olsun hangi ara aldın :laugh: gecenlerde zor tutyorum kendimi diyordun... model super elektronık super hayırlı olsun... Bu arada abi uygun batarya 10s tavsiye edliyor bu setup da sen ne kullancaksın.

Teşekkür ederim Cengiz, geçenlerde aldım. Tutamamışım kendimi demek ki :laugh:

560kv motorda 10s tavsiye ediliyor evet... Şimdilik yapacak bişey yok, protostaki lipolarımı kullanacağım, 12s olacak. ESC nin active freewheeling'ini biraz yoklayacağız bakalım ne kadar iyi :)

Mod1 pinyon için pek çeşitlilik yok, 11T ve 12T var. 12T geliyor kit ile... 10s setupta 11T pinyon ile %80 throttle civarlarında ideal kafa turu (2100-2200rpm) oluyor da... Ben 12s setupta 12T pinyon ile mecburen %50 civarlarında kullanmak durumundayım. 11T pinyon alıp %60 civarı da kullanabilirim.

Protos'ta YGE'yi %65-70 civarı kullanıyorum, bi tekleme ısınma veya başka bir sıkıntı yok. Kontronik'i %30 larda bile kullananlar varmış, helifreakte görmüştüm. Şimdilik böyle bi deneyelim eldeki ekipmanla, zamanla bakarız bakalım...

Rasim abi hayırlı olsun , açıkcası ben senden bu atağı bekliyordum :D

Hayırlı uğurlu olsun :) 600 Sx benimde çok sevdiğim bir modeldir. Kurulum ve unboxing videolarını fazlaca izlemiştim.

Rasim abi video şimdi izleyebildim, servolarla ilgili bilgi vermemissin yoksa ben mi kaçırdım o kısmı :)

O kısmı atlamışız Kemal, servolar Savöx 1258TG, Savöx 1290MG.... Bana yeter de artar bile :)

Ben bu ara forumdan uzak kalıyorum 4 sayfa olmuş hayırlı olsun ben ye i gördüm hayırlı olsun kırımsız uçuşlar, takipçinim her daim.

SM-G900F cihazımdan gönderildi

Fast Lad da Rasim'in konusunu görmüş olacak ki, bunu bir fırsata çevirmek adına :D bazı MIKADO modellerinde %15 indirime girmiş.

Sınırlı süre ve stoklar ile sınırlı. Düşünenler kaçırmasın bence :thumbup:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol