Mikado LOGO 600sx Unboxing / Montaj / İnceleme

Kemal İplikçioğlu' Alıntı:
Rasim abi daha modeli toplayamadın mı yaav merak içinde seni bekliyoruz :laugh:

Bu haftasonu bursadayım. Haftaya ankarada... Haftaiçi iş çıkışı ne yapabilirsem ama öncelik her zaman protos un.... Bu modeli vbar ile anca hoverda tutarım, o bakımdan ünitenin satılması da gerekli. Gerçi bir uçuşta bir iki kere butona basıyoruz basmıyoruz arası, yapabildiğim kadarıyla uçuyorum da, hiç rescue dokunmadan indiğim de oluyor. Ama varlığı rahatlatıyor.

Mayıs eskişehir buluşmasında havada olur. Ondan önce ise bi pal çeviririm öyle deneme amaçlı. Bu başlıkta fotoğraflı şekilde paylaşırım süreci :)

Geceleri ayaz oluyor, üşümesin dedim bebeğim :laugh:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ya onlardan formula gauilere yapmıyorlar.. Ama ben de uyku tulumu aldım benimkine ;)

Rasim Öztürk' Alıntı:
Geceleri ayaz oluyor, üşümesin dedim bebeğim :laugh:

Çok güzel oturmuş bedeni. Havalarda ısınmaya başladı yalnız pişik olmasında.:laugh:

Başlık kilitlenebilir, arşive kaldırılabilir :laugh:

poom anlatınca , yarım ıngılızcemle kımın helısı dedım ?

logo dedı , cok uzuldum ınan rasım gecmıs olsun , sonrasında sorma fırsatımda olmadı ..

akıbetı ne oldu bulabıldınız mı ?

Çok teşekkür ederim Ediz, olmaması gereken bir durumdu ama başa geliyor işte. Sonrasında o akşam biraz taradık araziyi, ertesi gün bakan arkadaşlar abiler de olmuş. Çok teşekkür ediyorum hepsine, eğlenceyi böyle bir olayla bölmek istemezdim.

Hasan bey ve Kemal beyle de konuşma fırsatım oldu, çiftçiler falan bulursa zaten uçak heli benzeri araçlar, oraya getiriyorlarmış. Öyle bir durum olursa bir şekilde iletişime geçerler.

Özetle gitti, yenisine sağlık diyelim :) Logo 550sx düşünüyorum ilerleyen süreçte (6S konforu) ve sonraki yıllarda 700 size geçebilirim böylece (pil uyumu). Labor day, halloween, black friday, christmas gibi fırsatları takipte olacağım özellikle elektronik konusunda.

Hataların bilincindeyim. Bir daha böyle bir durum oluşmayacak. Birincisi o gece o ışık şartlarında gerek yoktu. İkincisi rescue ile karanlığın içine yükseltmek yerine kontrol dışına çıktığı anda hold ile çakmak bir tercih olabilirdi, ama insan önce kurtarmaya şartlanıyor. Herşeye rağmen kimseye bir zarar gelmedi, arka tarafa kaçınca endişelendim, devamında sürekli rescueya basarak alandan uzaklaşsın da nereye giderse gitsin dedim. Düşünmek istemiyorum kötü bir durum oluşsa bunun vicdani, adli vb. boyutları çok daha yıpratıcı olurdu, o bakımdan modeli kaybetmeyi tercih ederken işin para boyutunu düşünmedim.

Son olarak bu tip olaylar turnusol kağıdı gibidir. Kimi mavi renk alır, kimi kırmızı... Para kazanılır, kaybedilir, çok fazla takılmamak lazım. Benim kaybettiğim beş bin lira olur, sonra fazla fazla yerine konur. Ama saygıyı kaybetmemek lazım. Değişik renk alan oldu... Ben de pis huylu biriyim, unutmam. Mümkünse buluşmalarda, ortamlarda karşılaşmayalım o değişiklerle...

Yanımda olan, destek olan tüm rckolik aileme teşekkürlerimi sunuyorum, sağolun varolun :saygilar:

"Mikado Team" fazla söze gerek yok :thumbup:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
"Mikado Team" fazla söze gerek yok :thumbup:

Ahahahah [emoji1][emoji1][emoji1]

Budur!!

Rasim çok geçmiş olsun.... Kimseye zarar gelmemesi işin sevindirici tarafı... Bu arada mikado team 10 numara :)

Rasim bey geçmiş olsun...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çok geçmiş olsun kardeşim. İnşallah daha iyilerini alırsın.