Mikado LOGO 600sx Unboxing / Montaj / İnceleme

Rasim Öztürk

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Selamlar,

Yeni modelim olan Mikado LOGO 600sx 'in kutu açma, montaj, maiden uçuş gibi aşamalarını bu başlıktan paylaşacağım. Unboxing ile başlayalım ;)

UNBOXING

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hayırlı olsun Rasim, güzel günlerde hatasız kazasız keyifle uçur. :thumbup:

:halay: :halay: Hayırlı olsun Rasim , güzel günlerde kullan ve kırımsız uçuşları olsun inşallah ....... :halay:
Bu arada , 500 sınıf üstü bana ters diyordun , bu önyargıyı da kırmışsın , artık guccük helikopterle de uğraşmazsın sen.. :D
Gerçi ben 800 extreme bekliyordum ama , artık bir dahaki kaşıntı nöbetini bekliyeceğiz , :lollol: , tekrar hayırlı uğurlu olsun , daha büyükleri ve güzelleri senin olsun Rasim kardeşim..... :halay: :saygilar:

Hayırlısı olsun Rasim, güle güle kullan :)

abi hayırlı olsun hangi ara aldın :laugh: gecenlerde zor tutyorum kendimi diyordun :thumbup: model super elektronık super hayırlı olsun :thumbup: Bu arada abi uygun batarya 10s tavsiye edliyor bu setup da sen ne kullancaksın

Rasim hayırlı olsun güzel günlerde kullan inlaşşah :thumbup:

Rasim hayırlı uğurlu olsun. :halay: Forumun filoya bir renk daha katıldı. :yuppi:

Bence model tam senlik, özellikle renkler falan tam isabet olmuş. :thumbup: Plastik frame'i çok sevdim. ;)

İnsana heyecan veriyor, biran önce uçarken görmek istiyoruz. :laugh:

Bu güzel paylaşım ve Emre'yle birlikte hoş sohbetiniz için de ayrıca teşekkürler. :RCKolik:

Rasim abi hayırlı olsun . Güle güle uçur :)

Rasim'in gözlerinin içi gülüyor. :) Bu gözleri benim ufaklığa yeni oyuncak aldığımda çok görüyorum. Umarım hep böyle neşeli olursun. Yeni model de hayırlı olsun. Kırımsız uçuşlar....

Kazasız kırımsız uçuşlar dileğiyle hayırlı olsun Rasim

Sonunda Rasim kardeşimiz de muradı erdi ve uzun süredir hayalini kurduğu LOGO'suna kavuştu :thumbup: "Onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine" :laugh: ;D

Neyse işin şakası bir yana tekrar hayırlı olsun kardeşim, güzel günlerde zevkle kırımsız uçuşların olsun. Sayende Protos sonrası farklı bir modeli daha yakından inceleme imkanımız olacak %p

Fakat video söylediğin bir noktayı es geçemeyeceğim : Emin ol video söylediğin gibi bir gün sen de mutlaka bir Goblin alacaksın :lollol: :lol:

Bu arada Emre senin de ellerine sağlık kardeşim :thumbup: Çekim ve sohbet ile konu 2 kat zeyifli olmuş :bravo:

Rasim hayırlı olsun
Formu takip edemiyorum bu ara senin msh ye ne oldu?

Güle güle kullanın, bol kırımsız uçuşlar . :thumbup:

Hayırlı uğurlu olsun , bende ilk logomu helicommand aldıktan sonra almıştım :) Cesaret geliyor insana :halay:

güle güle kullan yakışır kardeşime :bravo: