Mikado LOGO 800 XXTREME Kutu Açılım ve İnceleme

Eveet, Mehmet Küçüksarı arkadaşımız da LOGO cu olmuştur, hayırlı uğurlu olsun. :)

Güle güle kullan, kırımsız uçuşlar olsun ve Allah nazardan korusun. :thumbup: :saygilar:

Hayırlı uğurlu olsun, kırımsız kazasız günlerde uçur abi :saygilar:

Mehmet bey, hayırlı uğurlu olsun,çok doğru bir seçim
kırımsız ve bol keyifli uçuşlar dilerim... :bravo: :bravo: :bravo:

Ooo yakısır abi hayirli olsun. Kırımsız hart 3dli ucuslar abi [emoji106][emoji1]

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun Mehmet abi. Güzel model. Kırımsız uçuşlar dilerim. Güle güle kullanın. [emoji106] [emoji106] [emoji106]

Rasim Öztürk' Alıntı:
Benim bu haberi almam biraz tesadüf eseri oldu. Forumda yaprak kıpırdamazken helifreak geziniyordum, çarşamba sabah new posts a baktım bi arada, mkucuksari gördüm... Dedim ne oluyor :D

Tekrardan hayırlı olsun abi, zaten birkaç gündür iletişim halindeyiz. Vbar Neo'ya da ikna olmuş gibi gördüm, darısı Vbar Control'ün başına :laugh:

Takıma hoşgeldin :saygilar:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Rasim resim bir harika....

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet abi tekrar hayırlı olsun :) Güle güle uçur. Bombayı ben patlatıcaktım, ama öyle bir bomba patlattın ki, ben biraz bekleyim en iyisi ;D

Abi Hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kırımsız uçurman dileğiyle :) :saygilar:

Hayirli olsun Mehmet abi, nasip olursa canli olarakta modelin ucusunu gormek incelemek isterim. Benimde gonlumde 700u yatiyor, hayirlisi bakalim..

Mehmet abi tekrar hayırlı olsun , güle güle kullan :saygilar:

Bu arada videoda Main Gear için direksiyonmu bu muhabbetine çok güldüm , cidden direksiyon gibi :lollol:

Kemal İplikçioğlu' Alıntı:
Hayirli olsun Mehmet abi, nasip olursa canli olarakta modelin ucusunu gormek incelemek isterim. Benimde gonlumde 700u yatiyor, hayirlisi bakalim..

Ne yalan söyleyeyim, benim de gönlümde 700 ü yatıyor :) Pilotaj gelişir de inşallah, rahatça pirouette hareketleri, funnel vs. yapabilirsem ve invert oryantasyon da gelişirse, ancak o zaman alırım.

Bu arada gecelere akmak istersen şöyle çalışmalar var Mehmet abi :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

:saygilar: hayırlı olsun abi pallerine zeval gelmesinn kırımsız neseli uçuşlar dilegiyle :RCKolik:

Oo hayirli olsun :saygilar:

Hayırlı olsun Mehmet abi :) Mehmet abi daha büyüğü yokmuydu bu biraz küçük kalmış :laugh: :saygilar:
Şaka bir yana güzelmiş alet. Kirimsiz uçuşlar :)

Hadi Hayırlı olsun Mehmet abi kırımsız uçuşlar gerçekten şaşırttın. Aklımdan bir an patron uçağamı geçiyor dedim sonra yok yanında Türker hocam var öyle şeyler yapmaz dedim.