Mikado LOGO 800 XXTREME Kutu Açılım ve İnceleme

Biz de biz de ;D ;D

Emre Kaman' Alıntı:
Zaten tum forum maiden davetlidir arkadaslar :thumbup: Ama az once Turker ile konustuk ve katki olsun diye fotograf cektirmek isteyenlerden 5 TL ucret rica edecegiz :lollol: :lol: Boylece bari karbon Tail coverin parasini cikarmis oluyoruz ;D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Zaten tum forum maiden davetlidir arkadaslar :thumbup: Ama az once Turker ile konustuk ve katki olsun diye fotograf cektirmek isteyenlerden 5 TL ucret rica edecegiz :lollol: :lol: Boylece bari karbon Tail coverin parasini cikarmis oluyoruz ;D

Uzaktan bakmak da paralı mı abi?

Bir dünya masraf edip alıyorsun sen sonra gobliine benzesin diye daha da para harcıyorsun :lollol: :lol:
Şaka bir yana kuyrukta karbon olursa daha da bir heybetli görünür. Scale hesabına vurunca bire kaç oluyor bunlar?

Emre Kaman' Alıntı:
Uzaktan bakmak da paralı mı abi?
Yok o beles Emrem :lollol: :lol:

İlker Sönmez' Alıntı:
Bir dünya masraf edip alıyorsun sen sonra gobliine benzesin diye daha da para harcıyorsun :lollol: :lol:
Şaka bir yana kuyrukta karbon olursa daha da bir heybetli görünür. Scale hesabına vurunca bire kaç oluyor bunlar?
Seninle de konustugumuz uzere Mikado yu sadece buyukluk nedeniyle almak zorunda kaldik Ilker hocam :laugh:

Yoksa GOBLIN FOREVER :thumbup: :bravo: :halay:

Gerçekten şaşırdım abi valla ben senin büyük model sevmediğini düşünüyordum ama gözün 800'den başkasını görmüyormuş demekki :laugh:

Hayırlı uğurlu olsun. :thumbup: :thumbup:

Abi hayırlı uğurlu olsun bu heliye bizde binebiliyoruz dimi[emoji3] [emoji3]

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler arkadaşlar. Aynen dediğiniz gibi azıcık büyük oldu. 1 boy büyük alalım, seneye de kullanırız dedik :lol:

Mehmet abi hayırlı uğurlu olsun. :thumbup:

Ama sana bundan sonra Ford F serisi bir araç lazım, malum bu canavar bir tek ona sığar gibi. :laugh:

Mehmet, hayırlı olsun, kırımsız uçuşlar! Şimdi bu "büyük baş" sınıfına giriyor değil mi? Türker ile ikinizden başka, 3 kişi daha girebilir sanıyorum. :lol:

Omer Erkan' Alıntı:
Mehmet, hayırlı olsun, kırımsız uçuşlar! Şimdi bu "büyük baş" sınıfına giriyor değil mi? Türker ile ikinizden başka, 3 kişi daha girebilir sanıyorum. :lol:
Biz zaten ona "Küçük Dana" diyoruz abi :lollol:

Burak Öğüt' Alıntı:
Mehmet abi hayırlı uğurlu olsun. :thumbup:

Ama sana bundan sonra Ford F serisi bir araç lazım, malum bu canavar bir tek ona sığar gibi. :laugh:
Teşekkürler Burak :) Almadan önce hepsini hesapladık :D Çok şükür araba değişikliğine gerek kalmadı :lol: Hatta inanması zor ama SMART araca bile sığıyormuş :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:

Mehmet Abi tabiri caizse gerçekten çok seksi gözüküyor :) Sadece iniş takımı biraz basit kalmış sanki :)

Mehmet abi hayırlı olsun,kırımsız uçuşlar...Çok sevindim gerçekten güzel model...

Mehmet abi videoyu yeni izleyebildim model tek kelimeyle mükemmel tekrardan hayırlı olsun. Frame çok hoşuma gitti parıl parıl parlıyor :) merak ettiğim şey frame'i dağıtıp baştan toplayacak mısınız ?

hayırlı olsun mehmet abi kırımsız uçuşlar diliyorum :saygilar: