Mikado Team

Mikado Team

Rasim Öztürk' Alıntı:
...Mikado Team'in önlenemez yükselişi devam ediyor. Haberler çok yakında....

V-controller çekim alanına giren bir Mikado alıyor, valla süpheleniyorum ben bu kumandanın sinyalinin başka etkileri de var diye. :laugh:

Bakalım bu sefer kimi etkilemiş manyetik alan. :) Bekliyoruz haberleri....

Mikado Team

Rasim Öztürk' Alıntı:
......Mikado Team'in önlenemez yükselişi devam ediyor. Haberler çok yakında....

Stay Tuned ;D
Yine hangi genç evladımızı ellere kaptırdık kimbilir :D Ben de gelen talebi kabul edip forumda ÖZEL Mikado başlıkları açarak bu işe vesile oldum diye kötü hissetmeye başladım :(

Bakalım kimin başı nasıl yanmış ??? İp uçlarını merakla bekliyoruz Rasim ;)

Mikado Team

Pek camiada tanınmayan bi arkadaş... Foruma üye olur artık unboxing konularıyla falan :)

Mikado Team

Merhaba,

Yıllardır Mikado kullanıcısı olarak beni de takımınıza ekleyebilirsiniz ;)

Plastik gövdeli Logoların keyfi gerçekten çok farklı. Bizim insanimız nedense farklı modellerden çekiniyor. Umarım böyle güzel bir markayı uçuran daha fazla insan görürüz.

Mikado Team

Rasim uye sayisi katlandi. Bir kac kisi daha mikado alir gibime geliyor. 2016 senin yilin olacak gibi RasiMikado :thumbup:

Mikado Team

Burak AVCI' Alıntı:
Merhaba,
Yıllardır Mikado kullanıcısı olarak beni de takımınıza ekleyebilirsiniz ;)
Plastik gövdeli Logoların keyfi gerçekten çok farklı. Bizim insanimız nedense farklı modellerden çekiniyor. Umarım böyle güzel bir markayı uçuran daha fazla insan görürüz.

Burak hocam selamlar, heliteknik zamanları görüyorduk helifreakte de denk geldim birkaç yorumunuza...

En sağlam takımlardan biri oldu mikado, günden güne gelişiyor :D

1- Rasim Öztürk - Logo550sx
2- Emre Kaman - Logo690sx
3- Mehmet Küçüksarı - Logo800xxtreme
4- Burak Avcı - Logo 600sx

tamerkaymakci' Alıntı:
Rasim uye sayisi katlandi. Bir kac kisi daha mikado alir gibime geliyor. 2016 senin yilin olacak gibi

Gel ne olursan ol yine gel,
İster Goblinci, ister Gauici,
İster Aligncı ol, yine gel...
Bizim takımımız ümitsizlik takımı değildir,
Yüz kere tövbeni bozmuş olsan da, yine gel...

Şu hobiye sevgiden başka tohum ekmeyiz,
Şu tertemiz camiaya sevgiden başka tohum ekmeyiz biz.

Biz güzeliz, sen de güzelleş, beze kendini (Mikado al)
Bizim huyumuzla huylan, bize alış başkalarına değil...
Bir katre olma, kendini deniz haline getir
Madem ki denizi özlüyorsun, katreliği yok et gitsin...

:saygilar: :saygilar: :saygilar: :saygilar: :saygilar:

Mikado Team

Rasim Öztürk' Alıntı:
Burak hocam selamlar, heliteknik zamanları görüyorduk helifreakte de denk geldim birkaç yorumunuza...

En sağlam takımlardan biri oldu mikado, günden güne gelişiyor :D

Ahahaha :lol: :lol: :lol:

Rasim sözlerin bir anlamı kalmadı artık bundan sonra bro, yani diyecek şey bulamıyorum :lollol: Long live Mikado diyorum :yuppi: :yuppi: :yuppi:

Mikado Team

Ankara'da hep bir Mikadocu oldugunu duyariz ama kim oldugunu bilmiyorduk. Aramiza hosgeldiniz Burak bey. Rica etsek kisaca kendinizi tanitabilir misiniz ? Bazi arkadaslar sizi biliyor ama benim gibi sizi tanimayanlar da cogunlukta :)

Mikado Team

Biz de 690'ın maiden uçuşunu yaptık bugün. Kısa ve öz bir uçuş oldu, ayarlanacak çok kalemimiz var. Sadece geciken maiden'ı yapalım da, gerisini hallederiz dedik. Videosu var değil mi Rasim?

Mikado Team

Emre Kaman' Alıntı:
Biz de 690'ın maiden uçuşunu yaptık bugün. Kısa ve öz bir uçuş oldu, ayarlanacak çok kalemimiz var. Sadece geciken maiden'ı yapalım da, gerisini hallederiz dedik. Videosu var değil mi Rasim?
Vay super haber :thumbup: :bravo: Detayli konu isteriz, neler var ayarlanacak... Bir de elbetteki maiden videosu :halay:

Birazdan bir Mikado konusu daha geliyor :laugh:

Mikado Team

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Vay super haber :thumbup: :bravo: Detayli konu isteriz, neler var ayarlanacak... Bir de elbetteki maiden videosu :halay:

Bi mikado daha mı, yoksa olan mikadolardan yeni bi konu mu? Nası yani? :rolleyes: Türker, naaptın sen?? ;D ;D

Mikado Team

Aslında Ankara'da bir abimiz daha var Mikado kullanan. 600SE ve 550SX'i var.

Mikado Team

Mehmet Kucuksari' Alıntı:

Emre Kaman' Alıntı:
Bi mikado daha mı, yoksa olan mikadolardan yeni bi konu mu? Nası yani? :rolleyes: Türker, naaptın sen?? ;D ;D

Elektronik seçimi konusu abi, konuştuk ya arabada ;)

Ben zaten Mehmet abiyi youtubedan takip etmekteyim, bildirim de geliyor telefona video yükleyince... Forumda yayınlayınca da şaşırmış gibi yapıyorum da, zaten yayınlanana kadar iki kere falan izlemiş oluyorum :embarras: :laugh: