Mikado Team

Rasim Öztürk

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kendime başlık açayım dedim ;D ;D ;D (15 haziran 2015 tarihinde tek başıma başlattım konuyu, cümlenin anlamı o... Sonradan katılımlar çığ gibi arttı :D )

1- Rasim Öztürk - Logo 550sx
2- Türker Akgün - Logo 690sx
3- Mehmet Küçüksarı - Logo 800xxtreme
4- Burak Avcı - Logo 600sx
5- Tevfik Sikili - Logo 500
6- Mustafa Hacılar - Logo 550sx
7- Özkan Çıkıkçı - Vbar Contoller
8- Rasim Öztürk - Vbar Contoller

Fahri:

1- Emre Kaman - Logo 690sx
2- İlker Sönmez - Logo 500
3- Mordo Ortası - Trex 550 + Logo Canopy

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Mikado Team" fazla söze gerek yok :thumbup:

Türker'in Takıma transferinden sonraki ilk TAKIM fotomuzu RCKOLIK Büyük buluşması sırasında (20.03.16) çektik :thumbup: Yeni LOGO Canopy'siyle Fahri üyemiz Mordo abimiz de bizlerleydi :halay:

Yönetim , yönetiiiiiimmm !!! Birisi bir markalı tişört giydim diye konu açıyor , moderatörler nerdesiniz , uyumayın arkadaşlar... :lol: :lol:

adam tek tabanca ya. Rasim işin zor. parçası zor bulunan bir heli aldın :lollol: :lollol: :lollol:. sorun olsa Türkiyede kime sorucaksın :lollol: :lollol: :lollol:

valla elimden gelse bende alıcam bir tane mikado :):):):)

şaka bir yana hayırlı olsun yeni TEAM ın

İlahi Hakan abi :laugh: Yönetim uyuyor, bu boşluktan istifade edeyim dedim ;D

Erhan valla ya, aldık ama bugünleri hiç düşünemedik :( Dünyada fazla bilinmeyen bi heli, Türkiyede yine var iyi kötü bi tane... Giriyorum helifreak'e, mikado diyorum, "o çubuhlarla oynanan oyun mu gardaş?" diyolar... Siz siz olun goblinden başka heli almayın arkadaşlar, halimi görüyorsunuz işte :-\ başka canlar yanmasın ;D

Mikado Team

Rasim Öztürk' Alıntı:
İlahi Hakan abi :laugh: Yönetim uyuyor, bu boşluktan istifade edeyim dedim ;D

Erhan valla ya, aldık ama bugünleri hiç düşünemedik :( Dünyada fazla bilinmeyen bi heli, Türkiyede yine var iyi kötü bi tane... Giriyorum helifreak'e, mikado diyorum, "o çubuhlarla oynanan oyun mu gardaş?" diyolar... Siz siz olun goblinden başka heli almayın arkadaşlar, halimi görüyorsunuz işte :-\ başka canlar yanmasın ;D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

öldürdün beni.

Sen kimseye bakma Rasim kardeş , farklı olmak güzeldir...Nette bu dediğimi destekleyen birkaç foto aradım da , neler varmış neler.... :laugh:

Bazen , kimsenin gitmeyi tercih etmediği yola yürümek , insanın aslında kendisini imtihan etmesi demek , bunu herkes yapamaz ,harbiden cesaret ister , heli sadece bir örnek....
Mikado team'i sonuna kadar seviyor ve destekliyorum.. :bravo:

Mikado Team

Hiç polemiğe girmeden "Tişört Gerçekten Güzelmiş" diyor ve yeni takımı canı gönülden destekliyorum :D

Rasim'in modellerine olan sevgisini bilmeyen yok, modelci dediğin helisini sevecek tabi. :thumbup:

Bende bu takımın fahri üyesi sayılırım, doğru zamanı bekliyorum bir logo sahibi olabilmek için. :laugh:

Hayata deli dolu bakislarina bitiyorum kardeşim :thumbup:
tişört on numara olmuş :saygilar:
bizi de grubuna dahil edersin insallah bir gun belli mi olur :halay:

Bütün Mikado Team sahada ;)

Yok abi, kimse video olayına davranmadı. Ben de team için bi poz çekeyim dedim hepsi bu kadar :)

Saat 14.00 ten sonra çıktık, başlarda biraz güneşliydi, sonra rüzgarla beraber yağış da geldi hafiften. 3 uçuş kadar ben yaptım, 3-4 uçuş da Mevlüt abi. Emre abi uçuş olarak haftayı bay geçti :)

Kırmadan etmeden devam ediyoruz bi şekilde...