Muscat Tayyare Fabrikası'ndan haberler

Güzel bir çalışma olmuş Özgür bey.

Şeffaf parçada çizik varsa, önce diş macunu ile parlatıp sonra akrilik vernik sürüyorum. Sonuç iyi oluyor. Akrilik vernik olarak Tamiya kullanıyorum. Vallejo Model Color da iyi sonuç verebilir, ancak denemedim.

Teşekkür ederim, çizik malesef biraz derindi o yüzden pasta (diş macunu) öncesinde zımparalamak kaçınılmaz olmuştu. Son aşamalarda da cam kırılınca yapacak birşey kalmadı...
Bahsettiginiz yöntemi üzerinde kalıp izi olan şeffaf parçalarda kullanıyorum ve dediğiniz gibi Tamiya X-22 akrilik parlak vernik bu işin en iyi seçenek. Yabanılar “Future” kullanıyıyorlar, hatta komple camı buna daldırıp çıkartıyorlar, çok da güzel iş görüyor ama benim bu mucize ürünle tanışıklığım olamadı hiç malesef :)

Araba Türk plakalı mı? Ben olsam hiç uğraşmazdım. ? Nasıl olsa trafiğe çıkar çıkmaz cama bir taş gelip zaten kırılacaktı. Hem böylesi daha gerçekçi olurdu... ?

??

4.7 litrelik motoruyla Türk plakası alabiliyorsak zaten camı dert etmeye gerek kalmazdı herhalde ???

Hurricane demişken, bu kahramanımıza da bir isim vermek ve kokpitte bir tabure ayarlamak lazım sanki ne dersiniz :)

Hadi bu kıyağımı unutmayın :evil: tabure kısmını ben hallettim, isim işi sizde :coolxf:
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Olsa olsa bu arkadaşın adı Ruhi Caner olur. :)

Olmuşken uçurduğu uçağın isminin bütün harfleri isminde de olsun.

Hurricane = Ruhi Caner %p

Abi muhteşemsin! Bir kelime bir işlem yarışması şampiyonu gibisin mübarek! :) tüm harfleri kullanmışsın :thumbup::thumbup:

Bence isim konusu kapanmıştır, itirazı olan? :)