naza m lite hakkında

naza m lite hakkında

içerik bölümüne göz atmanızda fayda var:

naza m lite hakkında

Merhaba arkadaşlar, yeni naza m lite aldım kurulum vs hepsini yaptım çalıştırdım bir süre sonra neden oldu bilmiyorum led söndü kart devre dışı. KArt mı yandı bilemiyorum pc bağlantısında sadece yeşil led var ama bağlantı kurmuyor resetleme yapılabilir mi bilgisi olan varsa sevinirim teşekkürler.

naza m lite hakkında

bulent' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar, yeni naza m lite aldım kurulum vs hepsini yaptım çalıştırdım bir süre sonra neden oldu bilmiyorum led söndü kart devre dışı. KArt mı yandı bilemiyorum pc bağlantısında sadece yeşil led var ama bağlantı kurmuyor resetleme yapılabilir mi bilgisi olan varsa sevinirim teşekkürler.

v2 ye güncellediniz ise ve asistan yazılımı 2.40 kullanıyorsanız çalışmaz. Yada yanlışlıkla v4.06 çıkarmış olabilirsiniz, gene çalışmaz.

asistan yazılım 2.20 yapın, yada kitapçığında anlatılan yöntemle firmware 1.0 a dönün, sonra tekrar 4.02 yaparsınız.

naza m lite hakkında

Gökhan Şahin' Alıntı:
v2 ye güncellediniz ise ve asistan yazılımı 2.40 kullanıyorsanız çalışmaz. Yada yanlışlıkla v4.06 çıkarmış olabilirsiniz, gene çalışmaz.

asistan yazılım 2.20 yapın, yada kitapçığında anlatılan yöntemle firmware 1.0 a dönün, sonra tekrar 4.02 yaparsınız.
GÖKHAN BEY YANIT İÇİN TEŞEKKÜRLER NAZA DA YENİYİM KUSURA BAKMAYIN. V2 İLE ÇALIŞIYORDU SORUN YOKTU GÜNCELLEMELERDE BİR KARIŞIKLIK OLDU VE LED GİTTİ. LEDİN HİÇ YANMAMASI YAZILIMSAL MIDIR SİZCE RESETLEME YAPARAK DÜZELEBİLİR Mİ?TEPKİ YOK KARTTA SONUÇ OLARAK.TEŞEKKÜRLER.

naza m lite hakkında

bulent' Alıntı:
GÖKHAN BEY YANIT İÇİN TEŞEKKÜRLER NAZA DA YENİYİM KUSURA BAKMAYIN. V2 İLE ÇALIŞIYORDU SORUN YOKTU GÜNCELLEMELERDE BİR KARIŞIKLIK OLDU VE LED GİTTİ. LEDİN HİÇ YANMAMASI YAZILIMSAL MIDIR SİZCE RESETLEME YAPARAK DÜZELEBİLİR Mİ?TEPKİ YOK KARTTA SONUÇ OLARAK.TEŞEKKÜRLER.

Dji sitesinden naza m lite için asistan 1.0 ı indirip kurun kalanı o halledecek.

Kartınızın yanıp yanmadığını bilme şansımız yok.

Bu yöntem le olmazsa, ve kartınız çalışıyorsa f1 ve f2 uçlarını birleştirme yöntemini araştırmanızı tavsiye ederim.

How to downgrade to original Naza-m lite firmware?

To downgrade back to 1.00 lite firmware, you need to connect F1 and F2 ports with any servo cable, connect to USB and power on your Naza, start Naza LITE Assistant, go to upgrade page and confirm upgrading to 1.00. After upgrade disconnect F1 and F2 connection, power cycle your Naza. Now you have default Naza-m lite firmware.

naza m lite hakkında

tEŞEKKÜRLER RESETLEME İŞLEMİ İLE SORUN ÇÖZÜLDÜ M LITE YÜKLEYEREK RESETLEME YAPABİLDİM YAZILIMSAL BİR HATAYMIŞ TEŞEKKÜRLER.

naza m lite hakkında

bulent' Alıntı:
tEŞEKKÜRLER RESETLEME İŞLEMİ İLE SORUN ÇÖZÜLDÜ M LITE YÜKLEYEREK RESETLEME YAPABİLDİM YAZILIMSAL BİR HATAYMIŞ TEŞEKKÜRLER.
Bülent bey rica etsek yazılarını KUCUK harfle yazar mısınız ? Malum sanal alemde BUYUK harf kızgınlık işaretidir, daha da önemlisi küçük harfli yazılanları okumak ve algılamak daha kolay oluyor ;)

naza m lite hakkında

semih Balkar' Alıntı:
Kafanızı biraz karıştırayım
alternatif uçuş kontrol kartları
ikiside Yer istasyon özellikli gps dahil osd içinde full takım
notebook veya android tabletinizle multinizi yerden kontrol edebilirsiniz

+ (sumer hocanın uçuş kontrol kartı Kod yazımı yeni bitti :thumbup:)

2 link içinde geçerlimi

naza m lite hakkında

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bülent bey rica etsek yazılarını KUCUK harfle yazar mısınız ? Malum sanal alemde BUYUK harf kızgınlık işaretidir, daha da önemlisi küçük harfli yazılanları okumak ve algılamak daha kolay oluyor ;)
Kusura bakmayın kızgınlık anlamını bilmiyordum öyle birşey zaten yok dikkat ederim uyarı için teşekkürler.