Ödüllü mini yarışma! Mahallenin delisinin sıradaki procesini (uçak) tahmin etmece :)

Kopya filan mı veriliyor? ?:rolleyes::lol:
Yarışma şaibe kokuyor, Ben katılmamakla legalleşmesine katkı sağlamayacağım . ;)?:coolxf:
Hayır yaa öyle değil. Kim kazanırsa kazansın, ödülü iletmem için ödül bana geliyor ve bende kalıyor! :D

Emin ki ne emin yani. Öyle böyle değil. :D

Abim, arabanın sigorta poliçesine bagajda duran modelleri de ekletmeyi unutma sakın :) bedel beyan ederken de 10bin TL model bedeli üzerine kendi ardiye ücretini de ekle, ne olur ne olmaz, araba çalınır falan arabaya değil ödüle ağlarız :lol::lollol::saygilar:

Evren abi yapacağın modeli heyecanla bekliyorum, yarışma biter bitmez başlayacak mısın?
Tahminden çok arzum WW1 fighters...
Şöyle antik jantlar, makineli tüfekler, yağlı egzozlar....

Yagli eksoz bizim isimiz ? Evren baskan iki zamanli sevmiyor ?

Geçenlerde rcgroupsta veya universede eski bir başlığa rastladım, 13-14 yaşında bir deliganlı “teenager” arkadaşımız 4 zamanlı model motorlarının gerçekten 4 zamanlı olmadığını hararetle savunuyor, gerekçesi de yakıta yağ katılması! “Yakıta yağ katarsanız iki zamanlı olur” diyor, biri çıkmış anlatmış, zaman 1: emme, zaman 2: sıkıştırma, zaman 3: ateşleme, zaman 4: egzost, cevap aynı, “ama yakıta yağ karıştırıyoruz ve motorun bir yağ karteri yok, o zaman bu motor 2 zamanlıdır”... malesef konu kısa sürmüş, eğlence fazla uzamamış...

Emre, 4 zamanlı motorların egzosu yağlı değil mi yani :) yoksa yağ koyunca otomatikman 2 zamanlı mı oluyor ;D:evil::evil: