Ödüllü mini yarışma! Mahallenin delisinin sıradaki procesini (uçak) tahmin etmece :)

Emre, 4 zamanlı motorların egzosu yağlı değil mi yani :) yoksa yağ koyunca otomatikman 2 zamanlı mı oluyor ;D:evil::evil:

Sasirdim, ben de benzer sekilde dusunuyordum, demek ki yanlismis. Aslinda delikanlinin da hakki var, delikanli dort zamanli dediginin yagi ayri olmali bence de ?

Abiler ben scale yağdan bahsetmiştim. ???
Egzoz manifoldu çıkışındaki kirli görüntü gibi...

Evren abi yapacağın modeli heyecanla bekliyorum, yarışma biter bitmez başlayacak mısın?
Tahminden çok arzum WW1 fighters...
Şöyle antik jantlar, makineli tüfekler, yağlı egzozlar....

Buarada bu tür mesajlara yarışma sonrası cevap vereceğim bilginiz olsun :) şimdi yazarım birşey birileri ipucu olarak algılar falan neme lazım :)

Bence bizim deli ne yapacağını bilmiyor. Yarışma ayağına fikir toplayıp projeye karar verecek. Ben de bu ifşaat ile jüri özel ödülünü alıcam.

Bu da iyi fikir, bir sonraki proce konusunu gelen cevaplara göre seçebilirim :evil:

Ben şimdiden atıyorum ,
Focke Wulf Aa3
Tutarsa tutmuştur , tutmadıysa zaten benim olmamıştır...;D
Hem fan , hem pervane de olabilir demiştik , benim tahmin baştan tutmuyor ama önemli değil , sonuç itibariyle model belirlenmiş ve öyle ya da böyle yapılacak , yeni sezonun efsane konusu geliyor , hobaaaa :halay::hoppa:

• Beğen
Tepkiler: Ömer Erkan
Ben şimdiden atıyorum ,
Focke Wulf Aa3
Tutarsa tutmuştur , tutmadıysa zaten benim olmamıştır...;D
Hem fan , hem pervane de olabilir demiştik , benim tahmin baştan tutmuyor ama önemli değil , sonuç itibariyle model belirlenmiş ve öyle ya da böyle yapılacak , yeni sezonun efsane konusu geliyor , hobaaaa :halay::hoppa:

Abi bir hafta sabrettin son bir saatte mi patladın :) md500 kokpitinin sağ taraftaki pedallarını falan yapaydın bir saat daha oyalanaydın da hakkını kaybetmeyeydin :)

Ustam 1/32 ölçek elbette şık olurdu , ama geçen yıl kazanınca içimdeki ilahi adalet, ağır ol bakalım, bu sefer senden daha çok hakeden birisi çıkabilir dedi.Hatta gönlümden geçen de var ama , kuralları bir saat erken cevap vererek yeterince ihlal ettim , inşallah gerçekten seven ve isteyen genç bir kardeşimiz kazansın diyorum :saygilar: