Patron çıldırdı... Türbin motorlara ECU (ya da FADEC) yapıyoruz...

Cumhur Beyi ve Sümer abiyi tebrik ediyorum hakikaten güzel iş çıkarmışlar.:thumbup::thumbup:
İnconel malzemenin işçiliği biraz zordur özellikle de türbin kanatlarının işlenmesi CNC de pek mümkün değil.
CNC tel erozyon tezgahı ile de yapılabilir ama en iyi üretim hassas döküm ile olur.

Elinize sağlık çok temiz çalışıyor gerçekten, moturu göklerde de görmek dileği ile ?

Amanıııınnnn kimler gelmişşş..... :D:D:D:D:D

Akıncılar takımı yeniden bir arada :)

Abi senin video viral olmuş, buradaki modelciler bana sürekli "sizinkiler jet yapmış" diyip videonuzu gönderiyor haberin olsun :D

Biz izleyiciler olarak bu işten bu kadar mutlu oluyorsak sanırım başaran kısmında olan Sumer hocamızın keyfine diyecek yok . İstek ve yetenek azimle birleşince sonuca mutlaka varılıyor . Herkesin eline emeğine sağlık . Keşke şu süreci bir Üni. de microprocessors dersinde veya şimdi belki iha dersleri falan vardır onlarda ders konusu olarak öğrenci arkadaşlara aktara bilseniz . 5-10 yıl sonra ne muhteşem işler çıkar ortaya .

• Beğen
Tepkiler: Kağan Kazancı
Biz izleyiciler olarak bu işten bu kadar mutlu oluyorsak sanırım başaran kısmında olan Sumer hocamızın keyfine diyecek yok . İstek ve yetenek azimle birleşince sonuca mutlaka varılıyor . Herkesin eline emeğine sağlık . Keşke şu süreci bir Üni. de microprocessors dersinde veya şimdi belki iha dersleri falan vardır onlarda ders konusu olarak öğrenci arkadaşlara aktara bilseniz . 5-10 yıl sonra ne muhteşem işler çıkar ortaya .
Buna kesinlikle katılıyorum,

Tebrikler! Bravo! Çok gurur verici!
İnşallah herhangi bir mazeret nedeniyle bu proje yarım kalmaz. İşin daha zor kısmı bence bundan sonrası. Motivasyon ve gayretlerinizin artarak devam etmesini diliyorum. Başarılar!

• Beğen
Tepkiler: Özgür Korkmaz