PAYPAL yardım

1100soylu

Uye
Banggood dan WLtoys v977 alıcam ve banggood hesabımı açtım ve nasıl alışveriş yapılacağınıda öğrendim fakat bir sorunum var şimdi alışverişte PAYPAL kullanmak istiyorum tabi güvenilir olduğundan dolayı ama paypal hesabım yok. Hesap açıcam teyit etmesinide öğrendim ancak bu forumda bir konuda paypal hesabını açarken dolar cinsinden aç denilmiş. Sorunumda bu paypalda hesap açınca tl olaraktan geliyor ve banggood dan siparişimi verirken paypalda tl cinsinden dolara kendımı çevirecek yoksa benım paypalı dolar olarakmı açmam lazım lütfen yardım ...
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

PAYPAL yardım

Benim bildiğim kadarıyla; Paypal hesabından çektirdiğin para birimi neyse, o para biriminin o anki kurunun karşılığını hesabından çeker. Sen hesabına parayı aktar. Banggood'dan siparişini geç, kendisi Paypal hesabından dolarınTL karşılığını çeker diye düşünüyorum.
Zaten çekmezse hata verir.

PAYPAL yardım

Konu açıp derdinize care bulmaya çalısmadan once girdiğiniz gruba bir selam vermenizi öneririm :( şimdi nasıl yapacagım diye soracaksın büyük ihtimal. Sana gelen özel mesajı okuma zahmetinde bulunsaydınız zaten cevabı da görecektiniz.

Artık üye olup selam bile vermeden konu açıp, dertlerine care arayan yeni üyelerden gına geldi.....

PAYPAL yardım

Napiyim bi acele içerisindeyim kusuruma bakmayın site gayet güzel ve gördüğüm üzerede gayet hızlı işliyor :bravo: Bu şekildede siteye merhaba demiş oldum :saygilar:

Diğer sorularımsa, Banggood dan sipariş veripte siparişi eline alamayan olmuşmu ? olduysada para iadesi durumu nasıldır ? Şimdiden teşekkürler

PAYPAL yardım

Furkan Selim' Alıntı:
Napiyim bi acele içerisindeyim kusuruma bakmayın site gayet güzel ve gördüğüm üzerede gayet hızlı işliyor :bravo: Bu şekildede siteye merhaba demiş oldum :saygilar:

Diğer sorularımsa, Banggood dan sipariş veripte siparişi eline alamayan olmuşmu ? olduysada para iadesi durumu nasıldır ? Şimdiden teşekkürler
Bu hobinin temel taşı SABIR. Forumumuzda tek sevilmeyen şey de ACELE. Bunlara dikkat etmeni öneririm ;)

Soruna gelirsek: Az da olsa Banggood siparişlerinden kaybolan illaki olmuştur, tüm sitelerde olabileceği gibi. Ama paypal ödemelerinde 45 gün içinde ürün elime oluşmadı diye şikayet edip, paranı geri alabilirsin. Nasıl yapılıyorsan dersen, google amca sana bu konuda yardımcı olacaktır :)

PAYPAL yardım

Takma kafana bu kadar her seyi akisina bırak rahat ol ver gitsin siparisi zaten 1 siparişten sonra rahatliyor insan paypaypalda sorun cikarmaz tabiki iyi bir savunma yaparsan kredi kartini teyit ettikten sonra dolar tl filan ayarlamana gerek yok otomatik yapıyor iyi aksamlar.