Phoenix Real Fly SİMULATÖR YAZILIM YARDIM

İlgi Alanı
Heli
Ne yaptıysam ne ettiysem sabah saat 10.00 dan beri uğraşıyorum ve saat şuan 17:40 bi türlü phoenix kurulumu yapamadım,real fly g4 yapmayı denedim ondada başarısız oldum dosyalarda mı eksik bi türlü çözemedim İşletim sistemim windows 10 forumlarda gezdim yapan varmış detaylı bi şekilde yardımcı olurmusnuz veya teamwiverden bağlanıp halledebilirler mi ?

Phoenix indirme linklerini ozelden az önce gönderdim. Bildiğim kadarı ile hala çalışıyor. Kendim uzun süredir lisanslı yazılım kullandığım için detayları hatırlamıyorum ama şu konularla sorunsuz kurabilirsin diye düşünüyorum.

Sağol Mehmet abi özelden attığın linkleri deneyeceğim,forumlarda okumadığım yazı kalmadı artık ezberledim ama gine çare bulamadm attığın linki deneyeceğim teşekkürler

Anladım abi,artık gözlerim yerinden çıkıcak bi hevesle sim kumandası aldım art-tech ama kullanmak nasip olmadı :) saat 18:30 oldu 8 saatir araştırıyorum bi türlü ayarlayamadım.Ayarlamayı bilen biri olsada teamwiverden halletse.Teşekkürler bu arada

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mehmet abi real flight 4 ü yükledim sorunsuz çalıştı fakat bi sorunum var uçak uçurabiliyorum fakat helikopterde gazı veriyorum paller dönmüyor helikopterde bi sıkıntı var uçak sorunsuz uçuyor yardımcı olabilirmsin ? Fotoğraf atttım bakabilirsin ayarlara

Mehmet abi real flight 4 ü yükledim sorunsuz çalıştı fakat bi sorunum var uçak uçurabiliyorum fakat helikopterde gazı veriyorum paller dönmüyor helikopterde bi sıkıntı var uçak sorunsuz uçuyor yardımcı olabilirmsin ? Fotoğraf atttım bakabilirsin ayarlara
Öncelikle gözün aydın, sorunun büyük kısmını halletmişsin.
Kullandığın USB Kuman’da markası nedir ?

Abi art-tech e-fly senin tavsiye ettiğin kumanda,Forumda ki tüm ayarları yaptım.Uçak uçurabiliyorum ama helikopterin pervaneleri dönmüyor :)
Şu konudaki anlatımda RF4.5 ve Arttech kumandaya göre. Birebir yaptın ise %100 Çalışması lazım. Mutlaka bir yerde küçük bir hata yapıyorsun.

Tüm mesaj ve videoları bir kez daha dikkatli izle, mutlaka hatanı göreceksindir.

Yok Mehmet Abi,Tüm ayarlar yerli yerinde senin verdiğin linklerdeki tüm ayarlar yerli yerinde hepsi tam kontrol ettim 4 kere.Uçak uçurabiliyorum uçakta sıkıntı olmuyor ama helikopter uçuramıyorum :) Sanırım sende realflight kullanıyorsun.Teamwiverden bağlanıp halledebilirmisin ? veya daha ne yapabilirim

Yıllar önce RF 4.5 ve USB Kuman’da kullandığım için hiç bir detayı hatırlamıyorum ne yazık ki.

Bu hobide başarılı olmak icin 3 temel seye ihtiyaç var : “Araştırma, Azım ve Sabır”
Sende ilk 2 sinde sorun yok ama Sabır kısmının biraz daha gelişmesi lazım.

Konunu açtın bekle biraz, sabret. 1-2 gün geçsin bakalım diğer üyelerden nasıl bir yorum ve yardım gelecek.

• Beğen
Tepkiler: LEVENT UYGUN