Pilot Rc 73" Extra 330SC

Geçmiş olsun @Rifat K bey! Üzücü bir durum. Bir model görevini tamamladıktan sonra insan bu kadar üzülmüyor. Ama, maalesef bu işin cilvesi bu.

Bir dizi kontrolden sonra BEC'in sorunlu olduğunu anladık. Yeni bir kit alırsam maceraya devam. Bu modelin ömrü bu kadarmış, talihsizliklerle boğuşup durdum aylardır, keyfini cikarma şansım olamadı bir türlü ?
Gerçekten de bu model seni çok yordu :embarras: Neyse dediğin gibi ömrü bu kadarmış :( İnşallah yeni modelle tüm bu keyifsiz durumları telafi edersin ;)

Geçmiş olsun Rifat bey.Kendi modelim gibi üzüldüm şahsen.Dediğiniz gibi iyi de birine birşey olmadı.Tek sevinilecek yanı bu...

Türker Abi Logo'yu kırdıktan sonra önce micro ile sonra ise X3 ile uçtu diye biliyorum. Ama üstü yoktur heralde. :lol::lol::saygilar:
Kırım yaşamak,ve hatta bunu bir kaç defa yaşamak bile büyük bir başarı hikayesidir bence.
Önemli olan olumlu yada olumsuz başlayabilmek.

Tabii Hiçbir zaman kırım olsun istemeyiz
Ama can sağlığı olduktan sonra bırakın iki yılı on yıl geçse bile yeniden başlarız.
Başlamasak bile anlatacak anımız vardır artık.

geçmiş olsun. modelin son hali ne durumda tamir oldu mu? ya da son halinin fotosu var mı ? belki yardımcı olabilirim.