Piroflip Çalışmalarım - MKucuksari

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Ozamanki videoda da aynı şeyi söylemişsin abi. :) (Uzun zamandır herhangi bir ilerleme yok diye)

Demek ki ilerlememe konusundaki istikrarımızı bozmamış, aynen devam etmişiz Şafak :lollol: :lol:

%p
:lollol:

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Demek ki ilerlememe konusundaki istikrarımızı bozmamış, aynen devam etmişiz Şafak :lollol: :lol:

Alemsin Mehmet abi, :lollol: :lol:

İstikrar iyidir abi %p :D

Sim başına, iş başına ;D

Helal olsun Mehmet abi. :bravo: İlerlemek, sonuç almak elbette önemli ama istikrar hepsinden daha önemli. :thumbup:

Çalışmayı bırakmadığımız sürece umut var her zaman. :coolxf:

Yeterki içimizdeki isteği kaybetmeyelim. :RCKolik:

Mehmet abi bende birşeyler denedim bu gece. henüz hedef alan içini tutturamıyorum ama ortaya ufak tefek bir şeyler çıkartmaya çalıştım. konu üzerinde çalışmalara devam edeceğim

saygılar

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

DİNÇER SARIEREN' Alıntı:
Mehmet abi bende birşeyler denedim bu gece. henüz hedef alan içini tutturamıyorum ama ortaya ufak tefek bir şeyler çıkartmaya çalıştım. konu üzerinde çalışmalara devam edeceğim
Ben de bir seyler denedim deyince ben pirohover bekliyordum sen piroflip calismissin :eek: Valla helal olsun, bu kadar kisa sure sonra bu hareketi sim de bile olsa calismaya baslamak :bravo: :thumbup:

Piroflip konusunda yorum yapacak pilotaj bilgim yok ama videodan bakinca dogru yolda oldugunu gorebiliyorum %p

Bence sen de yeni bir konu basligi ac ve hareketle ilgili calismalarini orada paylas. Eminim ki konuyu bilen arkadaslar seni daha dogru yonlendireceklerdir ;)

Bu arada Piroflip cozmenin tek bir yontemi yok. Ama sahsen Ergunun anladi mi su ana kadar gorduklerimin en iyisi :) Henuz bakmadin ise o konuyu da mutlaka bir goz at derim :RCKolik:

Ergün Bey' in anlatımlarını takip ediyorum. oradan yola çıkarak çalışmalarıma başladım. değerli yorumlarınız için teşekkürler. yavaş yavaş modeli ilgili alan içerisinde tutmaya çalışacağım. dediğiniz gibi bir konu açıp çalışmlarımı orada paylayaşayım

DİNÇER SARIEREN' Alıntı:
Ergün Bey' in anlatımlarını takip ediyorum. oradan yola çıkarak çalışmalarıma başladım. değerli yorumlarınız için teşekkürler. yavaş yavaş modeli ilgili alan içerisinde tutmaya çalışacağım. dediğiniz gibi bir konu açıp çalışmlarımı orada paylayaşayım
Vaay bee Ergün hocam kulakları çınlasın ne konuları vardı çok bilgiliydi, Yozgatta helikopteri indirdi Sonra Ardahan'a gitti dondu erimedi buzları haberi olan varmı Faceden arada paylaşıyor bir kaç gezi o kadar.