Protos 380 - Doğuş

Protos 380 - Doğuş

Süper. Ozel ve is hayati rayına girdiğine göre insallah seni burada daha sık ve aktif görürüz insallah.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Protos 380 - Doğuş

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Süper. Ozel ve is hayati rayına girdiğine göre insallah seni burada daha sık ve aktif görürüz insallah.

İnşallah abi ekipmanları ,modelleri toparlayıp Ankara içi dışı aktif olmaya başlayacağım. Pilotaj daha da körelmeden dönmeliyim :coolxf:

Protos 380 - Doğuş

Doğuş' Alıntı:
Bazı aşklar vardır konuşmadan anlatılır, bazen bir bakış ile...

Helal olsun gerçekten Doğuş, hevesini kaybetmeden gayet hızlı ilerliyorsun :thumbup:

Modelin de çok güzelmiş, maşallah :) Benim de var o marka modellere karşı bir aşkım...

Protos 380 - Doğuş

Rasim Öztürk' Alıntı:
Helal olsun gerçekten Doğuş, hevesini kaybetmeden gayet hızlı ilerliyorsun :thumbup:

Modelin de çok güzelmiş, maşallah :) Benim de var o marka modellere karşı bir aşkım...

Abi göz alışkanlığı mı, yoksa sevgi mi, eldekinin kıymetini bilmek mi bilmiyorum ama güzel... :halay:

Protos 380 - Doğuş

Uzun zamandır güncelleme yapmamıştım. Final sınavların dolayısıyla şimdide bütlerim var. Hafta sonu 3 uçuş yaptım. Uzun zamandır elime almamıştım modeli. 3. Uçuş sırasında darbeli bir rüzgarla terste kaldım. Sağolsun rescue ile modeli kurtardım yerden en fazla 5 m yukarıda burun aşağı kaldı model rescue ile düzeltir düzeltmez kontrolü elime aldım. Ardından da hemen indim. Rescue olmasa modeli kırmıştım kesin. 4 ağustosta bütünlemelerim bitecek ondan sonra uçuşlara devam. Mezuniyet için çabalıyorum ama görünen o ki zor bitecek. Neyse artık dualarınızı bekliyorum. Yok oldum sanmayın her daim takipteyim. [emoji846]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Protos 380 - Doğuş

Madem takiptesin, insan arada bir gunaydin der Doğuş. Bu vesile ile biz de bu çocuk hala yaşıyor :D ama yoğunluktan yazamıyor yada uçamıyor deriz :)

Neyse bu vesile ile iyi olduğunu öğrenmiş olduk, mutlu olduk. Rescue ise yaramış ve modeli kurtarmış olduğunu öğrendik bu bize daha cok mutlu etti.

İnsallah hedeflediğin şekilde bu sene okul biter, bitmezse de canin sagolsun ne diyelim, vardır bunda da bu hayır.

Unutmadan Konya ekibinden kimleri görürsen bol bol selamlarınızı ilet lütfen.

Protos 380 - Doğuş

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Madem takiptesin, insan arada bir gunaydin der Doğuş. Bu vesile ile biz de bu çocuk hala yaşıyor :D ama yoğunluktan yazamıyor yada uçamıyor deriz :)

Neyse bu vesile ile iyi olduğunu öğrenmiş olduk, mutlu olduk. Rescue ise yaramış ve modeli kurtarmış olduğunu öğrendik bu bize daha cok mutlu etti.

İnsallah hedeflediğin şekilde bu sene okul biter, bitmezse de canin sagolsun ne diyelim, vardır bunda da bu hayır.

Unutmadan Konya ekibinden kimleri görürsen bol bol selamlarınızı ilet lütfen.

Abi yoğunluktan arada nefes almayı unutuyorum desem yalan olmaz. Herkesin de sizlere selamı var abi. Ramazan, bayram, yaz tatili derken çok dağıldık inşallah en kısa zamanda buluşmalarda, kaçamaklarda görüşmek dileği ile. [emoji846]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Protos 380 - Doğuş

Doğuş' Alıntı:
Abi yoğunluktan arada nefes almayı unutuyorum desem yalan olmaz. Herkesin de sizlere selamı var abi. Ramazan, bayram, yaz tatili derken çok dağıldık inşallah en kısa zamanda buluşmalarda, kaçamaklarda görüşmek dileği ile. [emoji846]
Aleykum selam :) Insallah en kisa surede gorusmek uzere :saygilar: