PTT'nin KARGO Kısmı Ayrılmış

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar,

Yurtdışından beklediğim kargonundün İzmit Merkeze geldini gördüm. Bugunde her zaman olduğu gibi bana en yakın PTT Subesi olan BASISKELE elden kargoyu teslim almak içim gittim.

Fakat ne öğreneyim, meğer yaklaşık 10 gün önce PTT'nin KARGO Kısmı ayrılmış. Ya Özel başka bir şirket olmuş, ya da ÖZELLEŞTIRILMIŞ. (Bu kısmı net öğrenemedim)

Bu şu demekmiş ;

Bundan sonra kargoların dağıtımı Izmit Merkez üzerinden yapılacakmış. Ben de hemen oraya gittim. Tahmin edileceği üzere ortam biraz karışık. Yani beklesem kargo kaç gün sonra dağıtıma çıkardı o kısmı pek net değil :lollol:

Kargo bekleyenlerin dikkatine. Belli bir süre daha bir karışıklık olacağı kesin. Umarım bu yeni durum KARGO FIYATLARINA da yansımız.

Bilginize.

Eski Dağıtım Şekli:
[attachimg=1]

Yeni Dağıtım Şekli:
[attachimg=2]

Ekli dosyalar

• PTT Kargo_1.jpg
    PTT Kargo_1.jpg
    71.5 KB · Görülme: 234
  • PTT Kargo_2.jpg
    PTT Kargo_2.jpg
    77.4 KB · Görülme: 122
Ynt: PTT'nin KARGO Kısmı Ayrılmış

Hayırlı olsun diyelim. Umarım olumsuz bir yansımasını görmeyiz. :rolleyes:
Paylaşım için teşekkkürler. :saygilar:

benim de 3 gündür kargom dağıtıcıya zimmet edildi (ızmir p.i.m) diyor gittim p.i.m e aradalar taradilar bulamadılar dediler kardeşim sen git mutlaka gelir dediler anlamadım ne işse artık

Ynt: Ynt: PTT'nin KARGO Kısmı Ayrılmış

Berkay35' Alıntı:
benim de 3 gündür kargom dağıtıcıya zimmet edildi (ızmir p.i.m) diyor gittim p.i.m e aradalar taradilar bulamadılar dediler kardeşim sen git mutlaka gelir dediler anlamadım ne işse artık
Benzer durum Berkay. Yeni sirket, yeni dagitim agi, moralleri bozulan ve simdi ne olacak diyen calisanlar :rolleyes: Insallahen kisa sure icinde sistem toparlanir ve gelen gideni aratmaz :embarras:

insallah bir de sorun şuki 2 gündür sabah akşam arıyorum bir türlü yetkiliye bağlanıyorlar

Merhabalar bu seferki banggood alışverişimde alışık olmadığım bi durumla karşılaştım. 115 dolarlık bi alışveriş yaptım. kargo şu anda istanbul'da galiba gümrüğe takıldı gümrük işleri nasıl oluyo bilmiyorum aydınlatabilirmisiniz..
şu anda durum bu..
1.
Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM)
06/05/2013 11:23:58
2.
Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM)
06/05/2013 11:27:38
3.
Gümrüğe Sevk Edildi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM)
06/05/2013 11:27:39
4.
Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM)
06/05/2013 21:55:07

Merhaba Abdullah,

Evet bir tuhaflık olmuş ama problem yok. Zira hala PIM gözüküyor. KIM olsaydı Gümrük incelemeye girecek demekti. Biraz beklerseniz kargo elinizde olur inşallah ;)

Daha fazla detay için : Yurtdışı Kargo Takip : Ürün şu an nerede ?? Gümrüğe takıldı mı acaba ??