Pusher model tavsiye

3-5 plaka kalmıştı depron onları taşımıştım. Baharda gelirsem bir balya (minimum o kadar satıyorlar) İstanbuldan almak gerekecek.

Berkay Uçan'a modeli internetten incelemesini tavsiye ederim.

Hocam polaris tarzı uçakları biliyorum yazın yazlığa gittiğimde hep aklıma geliyordu suya inip kalka bilen bir uçak yapıyım. Sonra internetten araştırırken karşılaşmıştım. Bir ara niyetlenmiştim yapmaya sonra yaz bitti havalar soğudu derken öyle kaldı.

• Beğen
Tepkiler: Üye silindi 8682
Hocam polaris tarzı uçakları biliyorum yazın yazlığa gittiğimde hep aklıma geliyordu suya inip kalka bilen bir uçak yapıyım. Sonra internetten araştırırken karşılaşmıştım. Bir ara niyetlenmiştim yapmaya sonra yaz bitti havalar soğudu derken öyle kaldı.
Uçurmaktan ve yapmaktan keyif aldığım iki model var. Biri F-22 diğeri de Polaris. Her ikisinide farklı boyutlarda defalarca yaptım.
Uçumanın yanında yapımlarıda keyifli. Hele polarisin kuyruk baş belasıdır. Kafamda orijinalinin 2 katı ölçekte iki motorlusu var. Malzeme gereksinimini halledersem o da olacak.
Bu arada yapılacak bir iki ufak oynama ile beton, asfalt, kar ve çim alanlarda kalkış iniş mümkün. Su olursa olur...;)