Quad Uçuş Modları Simulator Yazılımları

İlgi Alanı
Multikopter
Merhaba,

Apm/Pixhawk gibi kontrol kartlarına sahip bir Qaudcopter için uçuş modlarını test edebilecek bir simülasyon var mıdır?

Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Mustafa ÇOBAN
Geçenlerde şöyle bir simulatör reklamı ile karşılaştım. Tabi çinli arkadaşlar hemen çakma dongle yapmışlar, küçük bir araştırma yaptığım kadarıyla self leveling ve acro mod desteklediği yazıyor sitesinde bir inleyebilirsiniz belki işinize yarar.

Orjinal yazılım sitesi.

Buda çinli arkadaşların dongle kumandalar için.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Quad için Mustafa kardeşim verdiği link harici bir de şu özel simulasyon var. Başka da Quad özel sim yazılımı duymadı.

Aradığın özellik var mı bilemiyorum ama inceleyebilirsin.

• Beğen
Quad için Mustafa kardeşim verdiği link harici bir de şu özel simulasyon var. Başka da Quad özel sim yazılımı duymadı.

Bayağı gelişme var Mehmet Abi

Dongle incelerken yeni bir program daha gördüm o çok daha güzel geldi bana LiftOff

• Beğen
Geçenlerde şöyle bir simulatör reklamı ile karşılaştım. Tabi çinli arkadaşlar hemen çakma dongle yapmışlar, küçük bir araştırma yaptığım kadarıyla self leveling ve acro mod desteklediği yazıyor sitesinde bir inleyebilirsiniz belki işinize yarar.

Orjinal yazılım sitesi.

Buda çinli arkadaşların dongle kumandalar için.

Mustafa Bey merhaba,

Yardiminiz ve desteğiniz için çok teşekkür ederim.

Her ikisini de detaylıca inceleyip, gözlemlerimi aktaracağım.

Çok sağolun.

• Beğen

Mehmet Bey yardiminiz için çok teşekkür ederim.

Detaylıca inceleyeceğim ve gözlemlerimi paylaşacağım.

• Beğen