Quadcopter Motoru

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

Sumer Yamaner

Moderator
Web sitesi
www.sumeryamaner.com
İlgi Alanı
Uçak
Tereyağlı İskender’ in olduğu güzel ülkemde köfte sanki ne bileyim 😂😂😂😂😂 tutamadım kendimi 😂😂
Bak burada köfte İskender savaşı çıkaracaksan bilelim! Zaten çocuğun konusunun içine ettik. Bi de kavga ettirmeyin beni. Akçaabat köftesinin üzerine başka bir şey tanımam! :lollol:

İlgi Alanı
Hepsi
Bak burada köfte İskender savaşı çıkaracaksan bilelim! Zaten çocuğun konusunun içine ettik. Bi de kavga ettirmeyin beni. Akçaabat köftesinin üzerine başka bir şey tanımam! :lollol:
Sumer abicim, insallah yolunuz düşerse ben size bir İskender ısmarlayayım Bursa’ da, ondan sonra konuşalım bu konuyu isterseniz 😂😂😂

Sumer Yamaner

Moderator
Web sitesi
www.sumeryamaner.com
İlgi Alanı
Uçak
Sumer abicim, insallah yolunuz düşerse ben size bir İskender ısmarlayayım Bursa’ da, ondan sonra konuşalım bu konuyu isterseniz 😂😂😂
Bak belden aşağı vuruyorsun ama... Ben Bursa'da o İskender'den çok yedim. :) :D Ben de seni bir Akçaabat'a götüreyim. Köfte piyaz lüpletelim!!! :evil:

LEVENT UYGUN

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Heli

Serkan kardeşim az sıra beklemedik burada.. :lollol::lollol: %p

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol