Radiolink AT9 Güncelleme

Radiolink AT9 Güncelleme

Bu arada modül "CC3D" ile de kullanılıyor sanırım. PRM-02 olan modül. :agreed:

Radiolink AT9 Güncelleme

Murathan geçmiş olsun fpv yaparkenmi oldu.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doğuş' Alıntı:
Rica ederim, sizede geçmiş olsun. Evde -15db ye ayarlayarak basit bir test yaptım. Sistem gayet düzgün çalışıyor.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tekrar selamlar, internette SBUS olarak kullanıldığında RSSI alarmın çalışmadığı söyleniyor. Şuan alıcım yok deneyemiyorum. Sbus inverter ile naze32 rev e bağlıyorum ben. Siz ne kullanıyorsunuz ? ppm mi pwm mi ? Sbus ile bu alarm çalışmıyor sanırım.

Radiolink AT9 Güncelleme

Doğuş müsadenle bi soruda benden gelsin.[emoji4] at9 kullanıcısıyım. Apm ye kalibre etmeye çalışırken fark ettim 1 nci kanalı hareket ettirdiğimde 5 ci kanalda onunla hareket ediyor bunu nasıl engellerim yani ilk 4 kanalla siviçlerin alakası kalmasın bunu nasıl ayarlarım. Kumandayı alalı çok olmadı baya bi acemisiyim detaylı anlatırsan sevinirim kardeşim. Şimdiden teşeklür ederim. [emoji1]

Radiolink AT9 Güncelleme

uzm-bora' Alıntı:
Doğuş müsadenle bi soruda benden gelsin.[emoji4] at9 kullanıcısıyım. Apm ye kalibre etmeye çalışırken fark ettim 1 nci kanalı hareket ettirdiğimde 5 ci kanalda onunla hareket ediyor bunu nasıl engellerim yani ilk 4 kanalla siviçlerin alakası kalmasın bunu nasıl ayarlarım. Kumandayı alalı çok olmadı baya bi acemisiyim detaylı anlatırsan sevinirim kardeşim. Şimdiden teşeklür ederim. [emoji1]

Abi büyük ihtimal mix var mixi iptal ettikten sonra switchleride iptal etmek istersen menüde aux diye bir seçenek olması lazım oradaki switchleri null konumuna getirerek switchleri kanallardan boşaltabilirsiniz.

Radiolink AT9 Güncelleme

Doğuş' Alıntı:
Abi büyük ihtimal mix var mixi iptal ettikten sonra switchleride iptal etmek istersen menüde aux diye bir seçenek olması lazım oradaki switchleri null konumuna getirerek switchleri kanallardan boşaltabilirsiniz.

Evet mix var zagide kullanıyorum. Eee nööörcez ki[emoji4]

Radiolink AT9 Güncelleme

Ama 2 nci bi uçak için bölüm açtığımdada aynı şeyi yapıyor.

Radiolink AT9 Güncelleme

uzm-bora' Alıntı:
Ama 2 nci bi uçak için bölüm açtığımdada aynı şeyi yapıyor.

Alla alla abi normalde mix yapıldığında o kalır tek uçakta ama kumanda ayarlarından mı birşey yapıldı ki abi, bilemedim şimdi.

Radiolink AT9 Güncelleme

[emoji16]

Radiolink AT9 Güncelleme

Doğuş merhaba benim sorunum apm ile ilgili. Kumandadan 5 nci kanala 3 pozisyonlu swiç atadım ama swiçin değerleri ile oynamam lazım acro modında bunu nereden yapabilirim biliyormusun ?[emoji17]

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Radiolink AT9 Güncelleme

Kanalın end pointlerini ayarlayacaksın. ;)