Indeks RC Helikopter Ekipmanları Konu Indeksi

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Bu başlık altında, RC Helikopter ile ilgili forumumuzda şu ana kadar paylaşılan EKIPMANLAR (Pal, Gyro, FBL...) ile ilgili teknik konuların linklerini bulabilirsiniz.

Kumanda, ESC,Servo, Pil, Şarj aleti gibi hem Heli de hem de Uçakta kullanılan "Ortak Ekipmanlar" için aşağıdaki Indekse bakınız ;)

RC Uçak ve Heli Ortak Ekipmanları Indeksi

"FBL (Flybarless) / Stabilizasyon & Kurtarma Sistemleri" ile ilgili konular için ise :

FBL / Stabilizasyon Konu Indeksi

-------------------------------------------------------------

PALLER
Paller Konu Indeksi

GYRO
Gyro Konu Indeksi

CANOPY
Canopy Alt Bölümü

DİĞER
Diğer RC Helikopter Ekipmanları Konu Indeksi

Türker Akgün

Moderator
İlgi Alanı
Heli
Ynt: RC Helikopter Ekipmanları Konu Indeksi

İşte bu tamda ihtiyaç olan şeydi bence. :thumbup: İnsan kayboluyor bazen konular arasında. :rolleyes:
Böyle bir indeks bir harita gibi yardımcı olacak bize. Bilgi biryerlerde var ama internette bulmak bir mesele. :laugh:

Sayenizde artık çok kolay, elinize sağlık Mehmet Bey. :bravo:

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli

Evet Türker'im bir bu kısım kalmıştı indekslenmeyen, onu da bugun halletmiş olduk :laugh:

L

l3ycerkez

Guest

Yakında kitapda yazacaksınız bu gidişle :lollol: vallahi harcadığınız zamana,emeğe sağlık daha ne diyelim :bravo:

Ömer Erkan

RcFanatik
İlgi Alanı
Multikopter

Yavuz DEMİRTAŞ' Alıntı:
Yakında kitapda yazacaksınız bu gidişle :lollol: vallahi harcadığınız zamana,emeğe sağlık daha ne diyelim :bravo:
Mehmet, bu kitaba bir de önsöz lazım! Elinize sağlık arkadaşlar. :bravo:

Mesut AKIN

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak

bu nedir arkadaş ya :D Mehmet abi eline koluna sağlık yok böyle bir konu gerçekten :) bukadarmı derli toplu olur :bravo: :thumbup:

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Ynt: Ynt: RC Helikopter Ekipmanları Konu Indeksi

Mesut AKIN' Alıntı:
bu nedir arkadaş ya :D Mehmet abi eline koluna sağlık yok böyle bir konu gerçekten :) bukadarmı derli toplu olur :bravo: :thumbup:
İnanması zor ama aslında özel hayatta bu kadar düzenli değilim. Ama konu işe veya daha doğrusu bilgi ile ilgili herhangi bir şeye gelince tutamıyorum kendimi :laugh: Biri beni artık durdursun lutfen :D

Ömer Erkan

RcFanatik
İlgi Alanı
Multikopter

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
İnanması zor ama aslında özel hayatta bu kadar düzenli değilim. Ama konu işe veya daha doğrusu bilgi ile ilgili herhangi bir şeye gelince tutamıyorum kendimi :laugh: Biri beni artık durdursun lutfen :D
Seni durduracak kişiyi, henüz tanışmadım ama, biliyorum ben, çok yakında... :lollol:

Hakan Ülgenalp

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli

Mehmet kardeşim , eline sağlık, hiç bir forumda böyle bir düzen yoktu, sanırım ilk biz olacağız.Şimdiden yapabildiğin kadar yap da , yarın ola hayrolaaa.... :laugh: yüzük,nişan,nikah derken bir de bakmışın Mehmet foruma bile uğrayamıyor... :lollol:

Türker Akgün

Moderator
İlgi Alanı
Heli
Ynt: Ynt: RC Helikopter Ekipmanları Konu Indeksi

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Mehmet kardeşim , eline sağlık, hiç bir forumda böyle bir düzen yoktu, sanırım ilk biz olacağız.Şimdiden yapabildiğin kadar yap da , yarın ola hayrolaaa.... :laugh: yüzük,nişan,nikah derken bir de bakmışın Mehmet foruma bile uğrayamıyor... :lollol:
Mehmet Bey'le ben alternatif bir grup kuruyoruz. Hani çocukta yaparım kariyerde diyor ya bayanlar, bizde evlilikte yaparım RC model'de diyoruz slogan olarak. :lollol:
Hatta ben evlilik kısmını hallettim birde bebek geliyor bakalım onuda test edeceğim. :lol:
Biraz gruba üye sıkıntısı çekiyoruz yalnız. :laugh:

Toplam üye sayısı : 2

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Ynt: Ynt: Ynt: RC Helikopter Ekipmanları Konu Indeksi

Türker Akgün' Alıntı:
Mehmet Bey'le ben alternatif bir grup kuruyoruz. Hani çocukta yaparım kariyerde diyor ya bayanlar, bizde evlilikte yaparım RC model'de diyoruz slogan olarak. :lollol:
Hatta ben evlilik kısmını hallettim birde bebek geliyor bakalım onuda test edeceğim. :lol:

Türker'im tek kelime ile süpersin :lol: :lol: Sen evlilik konusunda rüştünü ispatladın :thumbup: Allah beni de mahcup etmesin diyorum :laugh:

A

altan

Guest
RC Helikopter Ekipmanları Konu Indeksi

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Türker Akgün' Alıntı:

Türker'im tek kelime ile süpersin :lol: :lol: Sen evlilik konusunda rüştünü ispatladın :thumbup: Allah beni de mahcup etmesin diyorum :laugh:
Günola devran döneeeee göreceğiz zamanı gelince mahcubiyet ne kelime teneke çalacammmmmmm ;D ;D ;D ;D