Indeks RC Helikopter Ekipmanları Konu Indeksi

Bu konuda, KAYNAK niteliğinde olan önemli konular listelenmiştir.

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Bu başlık altında, RC Helikopter ile ilgili forumumuzda şu ana kadar paylaşılan EKIPMANLAR (Pal, Gyro, FBL...) ile ilgili teknik konuların linklerini bulabilirsiniz.

Kumanda, ESC,Servo, Pil, Şarj aleti gibi hem Heli de hem de Uçakta kullanılan "Ortak Ekipmanlar" için aşağıdaki Indekse bakınız ;)

RC Uçak ve Heli Ortak Ekipmanları Indeksi

"FBL (Flybarless) / Stabilizasyon & Kurtarma Sistemleri" ile ilgili konular için ise :

FBL / Stabilizasyon Konu Indeksi

-------------------------------------------------------------

PALLER
Paller Konu Indeksi

GYRO
Gyro Konu Indeksi

CANOPY
Canopy Alt Bölümü

DİĞER
Diğer RC Helikopter Ekipmanları Konu Indeksi

Ynt: RC Helikopter Ekipmanları Konu Indeksi

İşte bu tamda ihtiyaç olan şeydi bence. :thumbup: İnsan kayboluyor bazen konular arasında. :rolleyes:
Böyle bir indeks bir harita gibi yardımcı olacak bize. Bilgi biryerlerde var ama internette bulmak bir mesele. :laugh:

Sayenizde artık çok kolay, elinize sağlık Mehmet Bey. :bravo:

Evet Türker'im bir bu kısım kalmıştı indekslenmeyen, onu da bugun halletmiş olduk :laugh:

Yakında kitapda yazacaksınız bu gidişle :lollol: vallahi harcadığınız zamana,emeğe sağlık daha ne diyelim :bravo:

Yavuz DEMİRTAŞ' Alıntı:
Yakında kitapda yazacaksınız bu gidişle :lollol: vallahi harcadığınız zamana,emeğe sağlık daha ne diyelim :bravo:

Mehmet, bu kitaba bir de önsöz lazım! Elinize sağlık arkadaşlar. :bravo:

bu nedir arkadaş ya :D Mehmet abi eline koluna sağlık yok böyle bir konu gerçekten :) bukadarmı derli toplu olur :bravo: :thumbup:

Ynt: Ynt: RC Helikopter Ekipmanları Konu Indeksi

Mesut AKIN' Alıntı:
bu nedir arkadaş ya :D Mehmet abi eline koluna sağlık yok böyle bir konu gerçekten :) bukadarmı derli toplu olur :bravo: :thumbup:
İnanması zor ama aslında özel hayatta bu kadar düzenli değilim. Ama konu işe veya daha doğrusu bilgi ile ilgili herhangi bir şeye gelince tutamıyorum kendimi :laugh: Biri beni artık durdursun lutfen :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
İnanması zor ama aslında özel hayatta bu kadar düzenli değilim. Ama konu işe veya daha doğrusu bilgi ile ilgili herhangi bir şeye gelince tutamıyorum kendimi :laugh: Biri beni artık durdursun lutfen :D

Seni durduracak kişiyi, henüz tanışmadım ama, biliyorum ben, çok yakında... :lollol:

Mehmet kardeşim , eline sağlık, hiç bir forumda böyle bir düzen yoktu, sanırım ilk biz olacağız.Şimdiden yapabildiğin kadar yap da , yarın ola hayrolaaa.... :laugh: yüzük,nişan,nikah derken bir de bakmışın Mehmet foruma bile uğrayamıyor... :lollol:

Ynt: Ynt: RC Helikopter Ekipmanları Konu Indeksi

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Mehmet kardeşim , eline sağlık, hiç bir forumda böyle bir düzen yoktu, sanırım ilk biz olacağız.Şimdiden yapabildiğin kadar yap da , yarın ola hayrolaaa.... :laugh: yüzük,nişan,nikah derken bir de bakmışın Mehmet foruma bile uğrayamıyor... :lollol:

Mehmet Bey'le ben alternatif bir grup kuruyoruz. Hani çocukta yaparım kariyerde diyor ya bayanlar, bizde evlilikte yaparım RC model'de diyoruz slogan olarak. :lollol:
Hatta ben evlilik kısmını hallettim birde bebek geliyor bakalım onuda test edeceğim. :lol:
Biraz gruba üye sıkıntısı çekiyoruz yalnız. :laugh:

Toplam üye sayısı : 2

Ynt: Ynt: Ynt: RC Helikopter Ekipmanları Konu Indeksi

Türker Akgün' Alıntı:
Mehmet Bey'le ben alternatif bir grup kuruyoruz. Hani çocukta yaparım kariyerde diyor ya bayanlar, bizde evlilikte yaparım RC model'de diyoruz slogan olarak. :lollol:
Hatta ben evlilik kısmını hallettim birde bebek geliyor bakalım onuda test edeceğim. :lol:

Türker'im tek kelime ile süpersin :lol: :lol: Sen evlilik konusunda rüştünü ispatladın :thumbup: Allah beni de mahcup etmesin diyorum :laugh:

RC Helikopter Ekipmanları Konu Indeksi

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Türker Akgün' Alıntı:

Türker'im tek kelime ile süpersin :lol: :lol: Sen evlilik konusunda rüştünü ispatladın :thumbup: Allah beni de mahcup etmesin diyorum :laugh:
Günola devran döneeeee göreceğiz zamanı gelince mahcubiyet ne kelime teneke çalacammmmmmm ;D ;D ;D ;D