Rc helikopter tavsiyesi

Oguzhanslkm

Yeni Uye
Merhaba arkadaslar öncelikle konuyu yanlış yere actiysam ozur dilerim henuz yeniyim. [attachimg=1]bütçem dolayısıyla 6kanal değil de 4 kanal rc lere yöneldim. Ve arastirma yaptim vl toys un v911 modeli butceme de uygun. Fakat helikopterin v911 / v911 pro gibi seçenekleri varmış. Ulkemizde fiyati baya pahalıydi urun linki:WLtoys V911-pro V911-V2 2.4G 4CH RC Helicopter
https://banggood.app.link/eNuxTeX3pA
Bende banggood ta 150 tl ye v911 pro buldum. Bunu önerirmisiniz yoksa baska tavsiyeleriniz olur mu?
Okuduğunuz icin Teşekkürler

Rc helikopter tavsiyesi

Oğuzhan hoşgeldin. Forum olarak 4 kanallı helikopterler ile ilgili destek vermiyoruz ve kesinlikle önermiyoruz. Nedenlerini aşağıdaki konuda bulabilirsin.

Rc helikopter tavsiyesi

6 kanalli rc almaya karar verdim. Sizden destek istediğim konu ise 250tl ve üzeri hangi modeller vardır ve sağlamlık vb açısından ne kadar iyidir yorumlarınızı bekliyor ve şimdiden cok tesekkur ediyorum

Rc helikopter tavsiyesi

V977 :thumbup:

Rc helikopter tavsiyesi

Oğuzhan salkım' Alıntı:
6 kanalli rc almaya karar verdim. Sizden destek istediğim konu ise 250tl ve üzeri hangi modeller vardır ve sağlamlık vb açısından ne kadar iyidir yorumlarınızı bekliyor ve şimdiden cok tesekkur ediyorum
FIRCASIZ (Brushless) 6 kanal micro olarak 2 tane populer model var zaten.

WLToys (V977) - HiSky (HCP100S)

Detaylar aşağıdaki konuda.

Rc helikopter tavsiyesi

Hoşgeldin Oğuzhan. bir önceki modelim 977 ydi. yedek parça bulunabilirliği ve kullanım kolaylığı açısından V977 yi tavsiye ederim. 3d ve 6g modları arasında rahatlıkla geçiş yapıp sim desteği ile kolay öğrenebilirsin :agreed:

Rc helikopter tavsiyesi

Oğuzhan bence bu işe gönül verecek isen önce bir kumanda al derim. Demirbaşın olacak. Hisky HCP 100s alıp (bnf olarak) bu kumandan ile kullanmaya başlarsın. Sonra model değiştirdikçe aynı kumanda ile devam edersin.

Tabi bu benim dediğim 250 tl lik birşey değil. Kumanda ikinci el bişey alsan 500tl, Hcp 100s te sıfır 300tl falan olur. Ama RTF alacagın modele ait kumanda emin ol sonra bi kenara atılacak.
He yok illla rtf olsun ucuz olsun dersen V977 %p

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Rc helikopter tavsiyesi

Yorumlar ile bana destek oldugunuz icin hepinize tesekkur ediyorum. Benim az da olsa 6 kanal tecrübem var ve uzun süredir fiyatlar uzerine araştırma yapıyorum. Bugun banggood ta 60-70 dolara v977 ve yaklasik 75 dolara hisky hcp 100 s gördüm. Bu ikisi arasinda kaldim ucuz olmasinin sebebi ise sadece helikopterin gelmesi yani kumandanin gelmemesi helikopteri banggood tan alıp ikinci el bir kumanda ile kullanmayi düşünüyorum birde urunlerde 90 dolara kadar gümrük vergisi yokmuş bu konudada saygıdeğer büyüklerim beni aydınlatırsa cok sevinirim ☺

Rc helikopter tavsiyesi

Gümrük vergisi ne yazık ki 30 Euro düştü. Siparis sırasında fatura bedelini dusuk göstermelerine iste bakarsin şansına geçer.

Diğer taraftan HCP 100s alıp kumandayı sonra alacaksan futaba veya spektrum olması lazım. Diğer markalar ile bu modeli kullanamazsın. İlgili konuya bakıp araştırdıktan sonra kumandayı al ki bir yanlışlık olmasın sonradan.

Sent from my iPhone using Tapatalk