Rckolik Ankara Buluşmaları (Ana Başlık)

hava disinda cok guzel bir gundu , ilk kez nitro yakitli bir ucagim oldu 6 aydir cesaret edip ucuramadim dune kadar , dun aksama kadar bekledim ucurup ucurmqma arqsinda kararsiz kaldim cesaretimi toplayip arkadaslarin yardimiyla bismillah dedik ucurduk cok heycanlandim parmaklarim titredi :) inis icin kendimde o cesareti bulamadim 10dk havada indirmek icin cesaretimi toplamaya calissamda parmaklarimin titremesinden kumandayi hocama verdim oda kontrollere pek alisik olmadigindan iniste kucuk bir kaza yasadik pervane disinda hasarimiz olmadi cok sukur .
oldukca ruzgarli bir gundu ilerleyen saatlerde hava kapkara oldu ve ankarayi denize cevirdi .
selcuk kardesim son ucusta ruzgarin azizligine ugradi bizi teget gecen ucak cok sukur kimseye zarar vermedi , guzel bir gun oldu katilan tesekkur ederim

bugun ankara mamak pisti en kalabalik gunlerinden birine sahit oldu , mamak belediye baskani geldi pistle ilgili taleplerimizi dinledi
hava her zamanki gibi ruzgarliydi , guzel bir bulusma oldu , katilan herkese tesekkurler.
resim ve videolari kisa zamanda ekleyecegim
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

bugun ankara mamak pisti en kalabalik gunlerinden birine sahit oldu , mamak belediye baskani geldi pistle ilgili taleplerimizi dinledi
hava her zamanki gibi ruzgarliydi , guzel bir bulusma oldu , katilan herkese tesekkurler.
resim ve videolari kisa zamanda ekleyecegim
RCKolik Ankara ekibimiz bu sene resmen çoştu :heartxf: :yuppi::hoppa:Allah birlikteliğinizi daim etsin arkadaşlar :thumbup:
Diğer görselleri de merakla bekliyor ve paylaşım için teşekkür ediyoruz :RCKolik:

Katılım yüksek güzel bir buluşma olmuş. :bravo:

Umarım başkanın gelmesiyle pistin eksikleri de giderilir ve daha nice buluşmalar görürüz. :RCKolik:

• Beğen
Tepkiler: Selçuk Erdoğmuş
Katılım yüksek güzel bir buluşma olmuş. :bravo:

Umarım başkanın gelmesiyle pistin eksikleri de giderilir ve daha nice buluşmalar görürüz. :RCKolik:

Başkan pistte ki eksiklerin giderileceği sözünü verdi. İnşallah en kısa süre de tamamlanır. :) Artık Ankara'da çok daha sık buluşmalar olacak :):saygilar:

bir kac video ekleyim , videolari duzenleyemedim kusura bakmayin
selcugun phoenix trainer 60 ucagiyla ilk ucuslari

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
kadet senior ucagimla ikinci ucusum
inis videosu

Benim Domino tam hazır değildi ama güzel görüntü yapmış resimlerde :halay:

Son düzenleme:
Merhaba :RCKolik:

Bu gün @İsmail Alper BAYAT abimle mini bir buluşma gerçekleştirdik.:thumbup: @Burak Ağcayazı nöbette olduğundan, @Ali Emre KAYGIN 'da uçağını bu güne yetiştiremediğinden dolayı malesef gelemedi.:lollol:

İsmail Abinin Domino Trainer ın uçuşunu bir sonra ki buluşmaya erteledik. Ben 2 uçuş yapabildim. İlk inişte ön tekerin dümen kısmı kırıldı. ikinci uçuşta idare eder bir şekilde taktık ama yine inişte kırılınca 3. uçuşu yapmadım. :) Bu arada sanırım uçmayı öğreniyorum. :D

Bu güne dair bir kaç resim;

Herkese Keyifli forumlar. :saygilar:

Son düzenleme:
Merhaba :RCKolik:

Paylaşım yapmayalı bir ayı geçmiş?Ortalama 2 haftada bir uçuşa gittiğimiz halde resim ve video çekmek aklımıza gelmiyor. Haliyle burada da bir paylaşım yapamıyoruz:lollol: En azından RcKolik Ankara ekibi olarak bu gün bişeyler paylaşalım istedim☺

Ne zamandır Ankara gibi büyükşehir de yaşayıp doğru düzgün bir pistimizin olmayışından hayıflanıp duruyorduk. Aslında Pist var ama eksikleri çok. Sonun da sesimizi duydular ve pistimizi yapmaya karar verdiler.?? Artık bizimde gerçek bir pistimiz olacak.?

Bu gün pistte gittiğim de gördüğüm manzara beni çok mutlu etti. Çevre düzenlenmiş, pist kenarlarına ve sonuna emniyet amaçlı toprak bariyer yapılmış, otopark bölümü ayrılmış ve seyirci bölümü ile pist arasına çit yapılmış. Daha da yapımı devam ediyor. Son hali çok güzel olacak. ☺

Evet gelelim buluşma video ve resimlerine? Bu gün 2 maidenimiz vardı. @İsmail Alper BAYAT abim Domino Trainer ile maideni yaptı. ?? İlk uçuşu olmasına rağmen çok güzel uçtu maşallah ?☺ Ben de Soaraction ile maiden yaptım☺ @Burak Ağcayazı da kadet ile sanırım 20. Uçuşunu yapmıştır? Domino Trainer ve Soaraction hakkında ki ilk izlenimleri kendi konuların da yazacağız.☺ Ama bura da video paylaşmadan da olmaz.?

Domino Trainer Maiden;

Soaraction Maiden;