Rckolik Ankara Buluşmaları (Ana Başlık)

Merhaba; En son ne zaman gittiniz bilmiyorum ama 1 hafta öncesine kadar giden arkadaşlar pistin talan edilmiş halde olduğunu söylüyorlar. Asfaltı kazımışlar. Gölbaşı Freepist dedikleri yer ama ben hiç gitmedim.
Merhabalar en son geçen sene yazın gitmiştim faaliyete açıktı ve birkaç kişi daha vardı modelci

Yeni bir yer buldum keçiören bağlum semtinde sakin bi yer boş bi arazi var orda uçuruyorum genelde

Mamak model uçak pistine araba ile giremesek de hemen pistin girişine arabayı park yürüyebiliyoruz. Bizim gibi hafif modellerle gelen için sorun olmuyor. O yüzden orayı tercih etmek daha mantıklı bizim için. Bu arada madem Ankara'dasınız buluşmalara neden katılmıyorsunuz :lol: Bir sonra ki buluşmaya bekliyorum. :)

Merhaba; En son ne zaman gittiniz bilmiyorum ama 1 hafta öncesine kadar giden arkadaşlar pistin talan edilmiş halde olduğunu söylüyorlar. Asfaltı kazımışlar. Gölbaşı Freepist dedikleri yer ama ben hiç gitmedim.
Mamak model uçak pistine araba ile giremesek de hemen pistin girişine arabayı park yürüyebiliyoruz. Bizim gibi hafif modellerle gelen için sorun olmuyor. O yüzden orayı tercih etmek daha mantıklı bizim için. Bu arada madem Ankara'dasınız buluşmalara neden katılmıyorsunuz :lol: Bir sonra ki buluşmaya bekliyorum. :)
İş yoğunluğundan dolayı katılamıyorum

Bi sonraki buluşma ne zaman bi plan varmı

Pazar günü sivrihisar da AMUK un düzenlediği bir organizasyon olacak. Bir aksilik çıkmazsa "RcKolik Ankara" olarak haftaya Pazar günü kendi buluşmamızı ayarlayacağız.

Seçimin olduğu güne denk geliyor, bir sonraki hafta olsaydı iyiydi✈??