Rckolik Ankara Buluşmaları (Ana Başlık)

bugun selcuk ile cankaya'daki pistte yeni yaptigim ucagi test ettik ?
Vay hafta içi kaçak buluşma :thumbup:
havalandi havalanmasinada inerken beceremedik
Uçak demek iniş demek :D Kalkmada bir sorun yok ki ver gazı, Çek elevatoru :evil: Esas zor ve zevkli olan iniş kısmı bence ki zamanla ona da alışırsınız.

Bu arada uçakta sürekli yükselme eğilimi var. Ağırlık merkezini kontrol edin ve gerekirse Kuman’da üzerinden terim vererek bu istemsiz yukarı çıkma hareketini düzeltmeye çalışın :)

Günaydın :RCKolik:

Bu hafta Pazar günü hava koşullarından dolayı maalesef buluşma olmayacak. :embarras: Önümüzde ki hafta bir aksilik çıkmaz ise buluşmaya kaldığımız yerden devam edeceğiz... O zamana kadar ben de çaylak modelimi tamamlamış ve uçağımla gök yüzünde dans edecek seviyeye gelmiş olurum :hoppa:

Hava iyi olsa da benim çaylak uçamazdı bu hafta zaten. Bu gün saatlerce çalıştım ama kanadın durumu şu :

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Benim de durumum senden çok farklı değil? Çaylak modeli tam bitirdim derken sil başa döndüm:(

Bu beredeyse bitmiş hali;

Tabi ben karton görünümün den kurtulmak ve kafamda ki görseli oluşturabilmem için beyaza boyamam gerekiyordu. Boyadım...

Boya yetmedi tabi. :lollol:

Boya yetmeyince sarı kapladım.... Öyle bırakamazdım.

Veeee sonuç.... Nasıl bir boya kullandıysam fotobloğun içindeki köpüğü eritmiş. Yani onca emek boşa gitti.:embarras: