Rckolik Ankara Buluşmaları (Ana Başlık)

Planlayalım, ilk müsait hava şartlarında hafta sonu uçuşa gidelim birlikte.

Uçaklarım işyerimde. İşyerim kızılay G.M.K bulvarında. Hafta içi müsait bir zamanda gelin misafirim olun. Hem uçakları yakından incelersiniz hem de nasıl bir uçak yapmak istiyorsanız birlikte fikir alışverişi yapabiliriz.
Açıkçası çok mutlu olurum. Müsait bir gününüz de haber verirseniz uğrarım yanınıza.

Bu gün Rckolik Ankara ekibiyle @Selçuk Erdoğmuş un atölyesinde buluştuk tanıştık. Uçuşa yetişemedim maalesef ama sohbet muhabbet benim için çok keyifliydi. :thumbup:
Misafirperverliğiniz için çok teşekkür ederim.:thumbup:

Biz de çok memnun olduk. Her zaman bekliyoruz.☺ Bir de resim bırakalım buraya.?
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Vay ekip yavaş yavaş canlanıyor :thumbup::bravo::heartxf:
Aslında Mustafa ile pistte buluşmayı planlamıştık ama olmadı atölye de buluştuk. Öğlen bir kaç saat Burak, İsmail abi ve ben pistte takıldık. Sadece ben uçuş yaptım. Burak buji kızdırıcısının pili yüzünden uçamadı. :D Bizden başka bir kişi daha nitro uçuruyordu ama o da buji kızdırıcısını vermek istemedi. :embarras: Neyse ki benim @Sumer abi sayesinde öyle bir sorunum olmuyor. ;D:saygilar:

Sanırım şeytanın bacağını kırdık. :thumbup: Artık arayı çok uzatmadan böyle buluşmaları yapacağız.

merabalar, bu mamakta rc ucus alani tam nerededir, birde orada shgm kaydi yapilmayan 249gr drone ucurabilirmiyiz, veya baska ucus alanlari biliyorsaniz vede benimle paylasirsaniz sevinirim.
Merhaba. Pist Ortaköy de. Orada uçuş yapabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet ÖZER
Merhaba :RCKolik:

Dün mamak pistin de küçük bir etkinliğimiz vardı. Malum bu aralar etkinliklere katılamıyorum. Ama bu kez Mamak ilklere ev sahipliği yaptı. Öncelikle, Anneyi evde bırakıp Oğlumla ilk kez piste gittim. Bu benim için çok önemliydi. Doğduğu günden bu yana bunun hayalini kuruyordum.:heartxf: Modelcilik yavaş yavaş kanına işlemeye başladı.:hoppa: Diğer ilklerden birisi de ilk kez Mamak model uçak pistinde jetler havalandı. Çok güzel bir atmosferdi.

Tabi bunla kalmadı. Sahada RcKolik formalı birini görünce hemen yanına gittim. @Mehmet ÖZER miş. :D Ankara'da olmamıza rağmen ilk kez karşılaştık. Çok da iyi oldu. Sanki yıllardır birbirimizi tanıyormuş gibiydik. RcKolik in bize en büyük katkısı da bu olsa gerek. :):saygilar: Sağ olsunlar, eşi ile birlikte benim oğlana bakıcılık bile yaptılar. :saygilar::) İnşallah bundan sonra sık sık görüşeceğiz.

Tabi @Resul nacar ı unutmamak lazım. O da bizimleydi. Ama onunla resim çekmeyi akıl edemedik.:lollol:

@Yasin_Yanık 'la da bir türlü görüşemedik. O da bizimle pistteymiş. Hatta bir karede farkında olmadan kendisini de çekmişim. :lol:

uzun lafın kısası gerçekten çok güzel bir gündü. Emeği geçen herkese buradan tekrar çoook teşekkür ederim. Pazar gününden kalan güzel anılarımızı aşağıya bırakıyorum. ( @Mehmet ÖZER bende olanlar bu kadar. Senin çektiklerini de aşağıya ilave edersen sevinirim. :):saygilar:)

Keyifli forumlar.:):saygilar: