RCKolik Logolu Akıllı Saat Arayüzü

Fatih Başaran' Alıntı:
Abi bu saatte rehberlik bir bölüm yok.. Arama yapılmıyor.. Arayanı görme,mesajları okuma işte spor aktivitelerinin kaydı falan o tarz şeyler var.. Bluetooth kulaklığımız varsa telefonu cebimizden çıkarmadan arayana cevap verme gibi bir özelliği var ama BT kulaklık bende yok hiç denemedim.. :saygilar:
Ben modelleri karıştırmışım Fatih. Dediğin gibi bu saatte onların olmaması normal :)

Tekrar merhabalar,

Soz verdigim uzere ilk versiyonu tamamladim yavas yavas birseyler cikmaya basladi.

Degerli yorumlariniz ve onerileriniz ile son guncellemelerden sonra arayuzu Samsung App Store'a yukleyip kullanima acacagim..

Cumleten saygilar [emoji106]

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Daha geçen gün sahada kulaklarını çınlattık, acaba ne oldu bu saat isi diye :D

Oncelikle Konsept bence gayet başarılı, ellerine sağlık :bravo:

Kucuk bir Öneri: Saatin daha net görülebilmesi icin ya rengini beyazdan başka bir şey yapalım ya da saati ortaya kaydırıp, saatin altındaki zemini mümkün olduğunca siyaha denk getirip gorulebilirligi arttıralım derim :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Youtube hatası veriyor. :(

Akıllı saatim yok ne yazıkki ;ama Rxkolik T-shirtine hayır demem :heartxf:

Aslinda video yu cok hizli cektim karanlik ortam falan cok hos olmadi ama hemen paylasmak istedim :) Normalde saat daha net gorunuyo ama yine de daha belirli olmasi gerektigi konusunda onerilerine katiliyorum Mehmet abi. Yarin birkac fonksiyon daha ekleyecegim o zaman renkler konusunda da duzenlemeler yapacagim.
Bu arada video ya tekrar bakayim Safak hocam nedense telefondan halledemedim sanirim

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Youtube hatası veriyor. :(
Bir kısıntı olmaması lazım Şafak :rolleyes: Bir de normal direkt linkini verelim ;)

https://youtu.be/3JAWpCBo6V0

Aytaç Yolcubal' Alıntı:
...Soz verdigim uzere ilk versiyonu tamamladim yavas yavas birseyler cikmaya basladi.
Vayyyy çok hoş. :coolxf: Hayal ettiğimden çok daha güzel birşey olmuş, eline sağlık Aytaç. :bravo:

Karanlıkta çok güzel gözüküyor gerçekten ama gündüz performansı nasıl diye merak ettim. Acaba çok mu siyah/beyaz olmuş :rolleyes:

Rckolik logosundaki gibi arka fontu kırmızı saat yazısını sarı renk yapsak nasıl olurdu diye de aklımdan geçti... Gerçi böylede gayet şık ve sade olmuş esasında, bilemedim. :islik:

Ama galiba bir akıllı saat alacağız öyle gözüküyor. :laugh:

Akıllı saatim yok şimdilik ama ilerde olursa ilk kullanacağım arayüzlerden biri olacağı kesin [emoji2] Emekleriniz için teşekkürler. Aslında hazır yaz aylarına girmek üzereyken rckolik tişörtü olmayanlar için de bişeyler düşünülebilirmi acaba [emoji2]imkan var ise çok güzel olur saygılar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ege44' Alıntı:
Akıllı saatim yok ne yazıkki ;ama Rxkolik T-shirtine hayır demem :heartxf:

İbrahim ÜNAL' Alıntı:
...... Aslında hazır yaz aylarına girmek üzereyken rckolik tişörtü olmayanlar için de bişeyler düşünülebilirmi acaba [emoji2]imkan var ise çok güzel olur saygılar.
Aklımızda olan bir konuyu dile getirmişsiniz arkadaşlar %p Bu hafta sonu yapılacak buluşma sonrası konuyu açalım diyorduk ama olmadı ben yarın bir firma ile konuşayım.

Sipariş için 10 adet olması yeterli. İnşallah bu sayıyı bulursak hemen siparişi geçeriz. Fakat büyük ihtimal dolardaki artış nedeniyle fiyatlar değişmiştir diye düşünüyoruz. Bakalım ne diyecekler.

Bekliyoruz mehmet abi çok iyi olur.

Cümleten tekrar selamlar,

Tasarımı, fikirleriniz ve nacizhane katkılarımla sonlandırmış bulunuyorum. Mümkün olduğunca herkese ya da her kıyafet seçeneğine uygun opsiyon eklemeye çalıştım. Rckolik T-shirtleriyle de uyum sağlayacağını düşünüyorum. Aslında arayüz üzerindeki saat çok daha net görünüyor fakat kamera ile çektiğimde arka plan bir şekilde daha çok parlıyor. Yoksa normali daha anlaşılır diyebilirim.
Arayüzün temel fonksiyonları genel olarak şu şekilde;

* Always on Mode kullanımı mevcuttur. Yani saate bakmadığınız esnada görünen kısım. Ben oraya küçük bir logo ve sadece saat bilgisini koydum. Bataryayı bu şekilde çok yormayacaktır. (Saate bakmadığımız esnada görünen arayüz).
* Change Background Image : Saatin üzerine her dokunuşta video da da izleyeceğiniz gibi arka plan değişmektedir. Bu şekilde istenilen renk seçeneği sabit veya değişmeli olarak görünebilir.
* Ana ekran üzerinde saat ve batarya kullanım göstergeleri mevcuttur.

Tasarımı dün akşam itibariyle Samsung Store'a upload ettim. Şu an testleri gerçekleşiyor. Daha sonrasında Store içerisinde Rckolik etiketiyle ücretsiz olarak indirilebilir olacaktır. Türkiye ve diğer tüm ülkeler için tamamen ücretsiz bir şekilde indirip kullanabilirsiniz. :saygilar:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Her anlamda bir ilk olması açısından süper bir çalışma oldu Aytaç :thumbup: :bravo: Ellerine, fikrine ve kodlarına :D sağlık :halay:

Hemen Facebook grupları üzerinden "#keeprchelis" şeklinde duyurusunu yaptık :RCKolik:

Samsung Akıllı saat sahipleri çok şanslı :embarras: İnşallah daha uygun akıllı saat uygulamaları ile bizler de bu "Şanslı Gruba" katılacağız diye düşünüyorum :yuppi: :RCKolik:

Elinize kolunuza sağlık çok güzel bir çalışma olmuş kendini özel hissettiren bir tasarım [emoji106]

Dun itibari ile samsung testleri onayi geldi ve arayuz yayina girdi. Hatta girer girmez cesitli ulkelerden 50 den fazla indirilmis, sevindirici :)
Samsung store da, gear sekmesinde rckolik watch face adi ile indirilebilir.
Haber vermek istedim. Bir sonraki proje ile ilgili ara ara bilgilendirme yaparim :)
Saygilar