RCKolik Logolu Akıllı Saat Arayüzü

Aytaç Yolcubal' Alıntı:
Dun itibari ile samsung testleri onayi geldi ve arayuz yayina girdi. Hatta girer girmez cesitli ulkelerden 50 den fazla indirilmis, sevindirici :)
Samsung store da, gear sekmesinde rckolik watch face adi ile indirilebilir.
Haber vermek istedim. Bir sonraki proje ile ilgili ara ara bilgilendirme yaparim :)
Saygilar

Çok güzel bir haber, tebrik ederim Aytaç. :bravo:

Belki helifreak'te " #KeepRCHelisAlive " konusuna bir video eklenirse daha da fazla ilgi görebilir. %p

Aytaç Yolcubal' Alıntı:
Dun itibari ile samsung testleri onayi geldi ve arayuz yayina girdi. Hatta girer girmez cesitli ulkelerden 50 den fazla indirilmis, sevindirici :) Samsung store da, gear sekmesinde rckolik watch face adi ile indirilebilir.
Haber vermek istedim. Bir sonraki proje ile ilgili ara ara bilgilendirme yaparim :)
Saygilar
İlk gün için gerçekten güzel bir sayı :thumbup:

Sonraki projedeki gelişmeleri merakla bekliyor olacağız :yuppi: :hoppa:

Türker Akgün' Alıntı:
Belki helifreak'te " #KeepRCHelisAlive " konusuna bir video eklenirse daha da fazla ilgi görebilir. %p
Kesinlikle katılıyorum Türker :thumbup: Emre kardeşimiz Helifreak ilgili bir yere konu açarsa, inanıyorum ki bu sayı çok ciddi şekilde artar :thumbup: :bravo:

Mehmet abim meşazını aldım, ben de HF'de uygulamayı payşaltım :D

Emre Kaman' Alıntı:
Mehmet abim meşazını aldım, ben de HF'de uygulamayı payşaltım :D

Meşazini gordum ve cevapta yazdim Emre kardesim ;D

Rckolik saat arayuzunun dunyanin cesitli yerlerinden 1haftalik indirilme raporunu gururla sunariz :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tebrik ederizz [emoji5][emoji5][emoji122][emoji122][emoji106][emoji106]

Haftada 298 indirme :eek: süpermiş gerçekten :thumbup:

Bu arada buluşma sırasında canlı canlı inceleme imkanımız oldu. Gerçekten güzel bir çalışma olmuş, tekrar ellerine sağlık Aytaç :bravo: :RCKolik:

Ellerine sağlık Aytaç, gerçekten çok güzel ve etkileyici bir çalışma olmuş, etkinlikte yakından inceleme şansı buldum bende, tekrar tebrikler emeğine sağlık kardeşim..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tebrikler Aytaç, yapılan iş güzel olunca sonuçta güzel oluyor. :bravo: :bravo: :bravo:

bendede s3 frontier var hemen indiriyorummmmm :D teşekkürler emeğine sağlık :D :saygilar: hatta indirdim kurdum bile işte fotosu :

eğer imkan varsa küçük bir tarih ve telefonun şarj durumunu gösteren bir gösterge eklersen tadından yenmez :D

ANIL' Alıntı:
bendede s3 frontier var hemen indiriyorummmmm :D teşekkürler emeğine sağlık :D :saygilar: hatta indirdim kurdum bile işte fotosu :

eğer imkan varsa küçük bir tarih ve telefonun şarj durumunu gösteren bir gösterge eklersen tadından yenmez :D

Gule gule kullan Anil ne demek :) batarya saatin hemen altindaki gosterge aslinda ama anlasilmamis olabilir. Cember seklindeki yesil noktalar yavas yavas azalip renk degistiriyor.

Tarih konusunda kararsiz kalmistim ama bu geri beslemeyi dikkate alip,musait bir zamanda ekleyip guncelleme yayinyalarim :saygilar:

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aytaç Yolcubal' Alıntı:
Gule gule kullan Anil ne demek :) batarya saatin hemen altindaki gosterge aslinda ama anlasilmamis olabilir. Cember seklindeki yesil noktalar yavas yavas azalip renk degistiriyor.

Tarih konusunda kararsiz kalmistim ama bu geri beslemeyi dikkate alip,musait bir zamanda ekleyip guncelleme yayinyalarim :saygilar:
İşte müşteri memnuniyeti :thumbup: :bravo: %p

Ilgin icin tesekkur ederim , pil gostergesi derken saatinkinden ziyade telefonun sarj durumunu gostermesinden bahsettim. Mesela telefonu sarja taktiginda saatten ne kadar sarj oldugunu gormek bana buyuk kolaylik saglardi ama sanirim o daha uzun is. Tekrar tesekkurler emegine saglik :)